Швець Карина🤍

Catrice Volumizing Extreme Lip Booster

Catrice Volumizing Extreme Lip Booster

На день народження я отримала в подарунок два таких плампера: у відтінку 010 - Hot Plumper та 030 - N'Ice Bonbon.

Вони обидва настільки прекрасні і цікаві, що я не можу в одному огляді показати одразу два, тому сьогодні мова піде саме про 010 - Hot Plumper. Ообов'язково покажу фото на губах🌶

Взагалі я марила цим плампером ще з літа, та мої дівчатка, а саме Оля Пришелець і Тамара Комарницька, випередили мене і потішили аж двома флакончиками. Не дарма марила, скажу я вам🔥

Блиск має просто супер-гарне дзеркальне пакування, в ньому аж відображається все навкруги (як ось мій телефон під час фото).

Об'єм - 5 мл, це доволі непогано для блиску, середня така кількість.

Саме цей 010 відтінок пахне ментолом, прямо конкретний такий аромат м'ятних льодяників. Вже з флакону він холодить ніс🧊

Також тут маленький аплікатор, який я б назвала єдиним мінусом продукту. Особисто мені така форма не зовсім зручна, плюс тут ще й дуже хороший обмежувач, тому мої губи доводиться профарбовувати за два рази.

Засіб до того ж ще й веганський - тобто не містить речовин тваринного походження.

Відтінок тут дуже гарний - він такий рожевувато-помаранчево-червоний, при цьому прозорий. На моєму свотчі більше виглядає рожевим, але помаранчевий колір тут теж прослідковується в реальному житті (і це видно на фото аплікатора).

На губах же цей відтінок сидить майже прозорим, пече - сильно, я обожнюю це відчуття в пламперах. Причому тут воно присутнє прямо з перших секунд, і триває близько 20-30 хвилин точно (для порівняння у пламперів від Eveline, які я теж дуже люблю, печіння настає не одразу, і триває воно хвилин 5-10 від сили).

Я зробила порівняльні фото: перше - одразу після нанесення, друге - через 10 хвилин.

Як бачите, якогось шаленого об'єму губи не набули, проте вони мають прямо таки "наповнений" вигляд.

Плюс цей шалений дзеркальний ефект теж створює видимість більших губ.

Насправді в цьому блиску мене вразив не пламп-ефект, не печіння, яке я так полюбляю, а комфорт його носки на губах.

Блиск моментально розгладжує всі заломи і сухі кірочки, причому це чудо триває не лише поки блиск є на губах, а навіть і після того, як він сходить.

До речі, щодо стійкості - вона тут чудова, я наносила блиск о 7 годині ранку і о 12 дня він все ще був на губах, хоч вже і не так сильно виблискував (причому це ще й після перекусу). Тобто блиск поступово сходить, поглинаючись губами і залишаючи після себе відчуття наповненості та зволоження.

Довго шукала склад цього блиску, адже він ніде не зазначений, а мені було цікаво, завдяки чому ж досягається такий прекрасний, прямо таки доглядовий ефект на губах.

І ось, що я знайшла:

🌶каприлові тригліцериди - емолент

🌶олія солодкого мигдалю - емолент

🌶гранатові стерини - забезпечує пом'якшення і в'язку текстуру

🌶вітамін Е

🌶гіалуронат натрію - натрієва сіль гіалуронової кислоти

🌶касторова олія

🌶гліцерин - компонент НЗФ

Звичайно, це основні корисності, які я виділила, там ще є барвники, консерванти і тд, але ж не все так погано)

Я залишилась просто максимально задоволеною цим блиском, з усього, що зараз маю - це однозначно перше місце. Рекомендую до покупки всім! Особливо любительками садо-мазо)))

Планую в майбутньому тестувати інші відтінки, бо від цього неможливо відмовитись!

Звичайно, обов'язково зроблю огляд на свій фаворит - 030 відтінок, це просто космос🌌

Дякую за увагу🫦