YuliHrytskoff

Гель для душу Nishen "Bubbles"

Гель для душу Nishen "Bubbles"

Я сташенно люблю гелі для душу зі "смачними" ароматами! А коли вони ще й мають незвичний зовнішній вигляд, натуральний склад та виготовлені в Україні - ну як же не спобувати таке чудо?) Ось я й взяла на пробу декілька засобів для тіла від Nishen, а в даному дописі поділюсь враженнями про гель для душу "Bubbles".

Круте! Тут не додати, не відібрати - оформлення дуже привабливе і незвичайне! Просто око радіє, коли у мене на поличці у ванній стоять такі гарні засоби доглядової косметики! Гель розфасований у подовжений прозорий пластиковий флакон, крізь який видно сам гель для душу. До того ж, флакон оснащений дозатором - так продуктом набагато приємніше та зручніше користуватися.

Як завжди, розбір самого засобу завжди починаю з аналізу складу. У цьому гелі для душу він дуже порадував! До складу дійсно не входять такі потенційно небезпечні речовини, як парабени, сульфати, мінеральні олії. Навпаки, склад практично повністю складається з натуральних та безпечних компонентів, і лише два з них – барвники CI 12490, CI 74160 – мають синтетичне походження. Але я не вважаю це дуже страшним, єдине, атопікам і алергікам варто все ж таки бути обережними, бо барвники можуть викликати алергічну реакцію або подразнення. Забігаючи наперед, скажу, що у мене дуже чутлива ​​шкіра, але подразнення гель у мене не викликав.

Але консистенція гелю однозначно розчарувала! Він дуже рідкий, доки донесеш до тіла - гель витікає з долоні. Та й текстура якась дивна - противно-слизька...

Колір. Гель складається з трьох шарів різних кольорів - рожевого, білого та блакитного. На початку користування гель чисто розовий, але потім шари між собою трохи змішуються, набуваючи то рожево-білого, то біло-блакитного відтінку. В цілому, дуже незвично та оригінально дивиться)

Запах. Гель для душу має дуже приємний солоденький аромат фруктової жуйки. Аромат легкий, ненав'язливий, на шкірі після прийняття душу не залишається.

Піниться гель слабо, у зв'язку з чим (крім рідкої консистенції) розхід виходить дуже великим! В принципі, ця проблема вирішується використанням мочалки, але якщо ви, як і я, не любите ними користуватися, то доводиться змиритися зі швидким і дуже неекономним використанням засобу.

Змивається легко, мильної плівки на шкірі не залишає.
Очищає шкіру добре, сильно не сушить.

Алергії, подразнення чи будь-якої іншої негативної реакції гель у мене не викликав.

Підбиваючи підсумки, скажу, що Гель для душу Nishen "Bubbles", загалом, мені сподобався! Він має дійсно хороший, практично повністю натуральний склад, приємний солоденький аромат і дуже красивий зовнішній вигляд! Але через дуже рідку консистенцію, слабке піноутворення і, як наслідок, великий неекономний розхід, повторно навряд чи буду купувати. А так - разок варто спробувати!)