Оксана Князєва

Подарунковий набір від Tink Christmas Fair

Подарунковий набір від Tink Christmas Fair

На Різдво я придбала такий набір на подарунок подрузі, але не втрималась і купила ще один собі ,бо інтригуюча коробочка 😁

Дизайн ну дуже гарний,яскравий та святковий у вигляді цукерки.

Упаковка з плотного картону ,добре тримає форму і не мнеться.

Не виглядає дешево ,хоч ціна і бюджетна, цей набір в магазині я купила за 100 грн 😄

До речі, у продажу є не тількі Різдвяні набори ,а і нейтральні які підійдуть на будь яке свято.

Подарунковий набір від Tink Christmas Fair

В набір Superfood Set Christmas Fair входить комплексний догляд за тілом ,шкірою рук та губами.

Хочу зазначити що бальзам для губ і крем для рук у повнорозмірник об’ємах 15 і 45 мл ,а гель меніатюра 150мл.

Дівчата,бальзам просто Вау 😍

Я не очікувала що отримаю такий класний засіб для губ в наборі за 100 грн 🙈

Він дуже приємно пахне ,мені нагадує аромат солодкого пряника або вівсяного печива ,зовсім не хімозний ,ніжний аромат.

На смак він теж солоденький,спеціально не їла але так вийшло 😅

Текстура гелева ,щільна ,трохи жиненька.

Має ніжний рожевий колір але на губах він абсолютно прозорий.

На губах виглядає як блиск, довго тримається, якщо не їсти , не липкий ,комфортний на губах.

Бальзам дуже добре зволожує та пом’якшує ,робить шкіру губ м'якими та розгладженими.

Просто 100 з 10🔥

Я вже давно чула від дівчат ,що бальзами від Тіnk топ ,а тепер ще й впевнилася в цьому.

Однозначно ще придбаю цей бальзам окремо від набору з іншим ароматом❤️

Гель для душу зі свіжим ,кисло солодким ,не сильно яскравим ароматом цитрусів.

Схожий на гель від Weleda "Aroma Shower Happiness",але від Weleda мені не дуже зайшов,бо мені нагадував засіб для миття ванни ,через різкий цитрусовий аромат, а цей більш ніжний і вкінці відчутна нотка імбиру.

Текстура достатньо рідка, зеленого прозорого кольору.

Гарно пінить та добре очищує шкіру тіла ,не пересушуючи її.

А також наповнює ванну кімнату чудовим бадьорим ароматом.

Крем для рук з ароматом глінтвейну?? Моё уважение 🎩

Пряний, кисло-солодкий аромат вина ,трохи кориці ,дуже приємний але не різкий аромат ,а шкода 🤣такий крем я б хотіла щоб пахнув сильніше іф ю ноу вот ай мін🤣

Текстура ніжна ,швидко поглинається та добре зволожує.

Не залишає жирної плівки .

Шкіра після нього дуже приємна на дотик ,ніжна та шовковиста.

Мені дуже сподобався.

У висновку хочу сказати ,що Tink мене приємно вразив якістю продуктів і такий набір дуже вигідно придбати ,бо окремо виходить дорожче.

І зверніть увагу на їх бальзами для губ ,от він реально класний ❤️