Ta_nyaaaaaaa

Альгінатна маска живильна «Кокос»

Альгінатна маска живильна «Кокос»
Альгінатна маска живильна «Кокос»

З альгінатними масками я знайома давно)) Відразу з ними подружилася.

Моїми першими альгінатними масками були маски від бренду Natural Code. Досі можу їх радити, бо жодних проблем із розведенням та нанесенням на обличчя не виникало, а також ефект після використання був помітний відразу.

Але зараз не про це. З брендом Tink я не знайома зовсім. І чомусь вирішила розпочати знайомство саме з альгінатної маски.

Ох, а я так люблю усе, де хоча б намальований кокосик🥥, що відразу беру 😁

Порошочок маски знаходить у пластиковій баночці.

Кришечка звичайна, також із пластику, що закручується на різьбу.

Тара білого кольору, на ній наліпки у біло-зелених тонах, дуже приємні для ока. Звісно, не без зображень кокосика 🥥

💧 Об‘єм маски становить 15 г.

💵 Ціна 47-68 грн.

Порошок надзвичайно дрібного помолу, без зайвих вкраплень.

Я начиталась коментарів і вирішила розділити маску на 3 рази 🙄 Дівчатка, не робіть так)))

1/3 маски дуже мало для обличчя, тому перший раз її доводилося відтирати, відмивати, бо вона присохла до обличчя.

Інші 2/3 я уже використала за раз. Додала води, але вийшло трохи більше, ніж треба за інструкцією 😅 Тому вдруге маска була більш рідкою, ніж треба. Напевно через це її не вдалося довести до однорідного стану і вона була у комках. Крім того, вона дуууже швидко застигає, тому часу розбивати грудочки у мене не було.

Однак це не вплинуло значним чином на дієвість маски 🤗

Нанесла я її на 30 хв і пішла займатися своїми справами - тобто лежати релаксувати 🧖‍♀️

Під час перебування маси на обличчі не відчуваю жодного дискомфорту, лише приємні відчуття свіжості та прохолоди

Після часу витримки зняла маску майже одним шаром (так, це вийшло, незважаючи на неоднорідну консистенцію). По краях маска таки поприсихала до обличчя 😬

Тон шкіри виглядає більш рівномірно, вона зволожена і наче більш свіжа. Є відчуття, що шкіра сяє зсередини ✨

Отож можу заявити, що маска за 47 грн своїм ефектом мене приємно здивувала)

Однак чи повторила б я її покупку?

❌ Скоріше ні, так як вона правда занадто складна у змішуванні і надто швидко застигає. Я б надала перевагу уже перевіреним варіантам.

А ви любите альгінатні маски? Якщо так, то як часто використовуєте і яких брендів? 🤗