Мій #beautyplan2024

Мій #beautyplan2024
  1. Більше ранків з масочкою на оближчі і ранковою зарядкою, менше з телефоном в руках. Точно не перестану зранку не читати новин і писати близьким людям, але думаю пів години ранкових тік токів прибрати можна😅
  2. Сходити до косметолога. За майже 23 роки я витратила багато на одноразові спроби наростити вії, зробити ламінування брів... а от до косметолога не ходила жодного разу. Не скажу, що хочу глобальних змін у зовнішності, але декілька процедур дуже хочу зробити.
  3. Експериментувати з декоративною косметикою. Свою ідеальну базу макіяжу я доволі давно знайшла, а от доглядову змінюю доволі часто. Хочеться нарішті спробувати коричневу туш, кольорову підводку і придбати хоч одну палетку тіней.
  4. Відмовитись від гель лаку. Не один раз вже пробувала робити той самий "японський манікюр", але через три тижні вже бігла робити покриття. Не вистачало терпіння😞
  5. Більше українських брендів. Якщо в одязі є улюбленці, то в догляді мої спроби були не дуже вдалими. Тому хочу більше замовляти і тестити😊
  6. Не забувати про сонцезахисний крем. Іноді хочеться зробити собі татуювання десь на лобі, щоб не пропускати цей етап перед нанесенням тонального засобу.
  7. Не зовсім бʼюті, але дуже хочу зняти брекети в цьому році. Те, як мої зубки вже виглядають це просто фантастика у зрівнянні з тим, що було раніше. Проте роботи ще багато)
  8. Хоча б раз на 2 тижні робити собі домашнє спа.. Момент коли на фоні улюблений серіал, а я годину лежу в ванні з бульбашками точно вартує часу і я не хочу нехтувати таким задоволенням.
  9. Більше спорту🚴 В цьому році я вже добре схудла, тепер мені хочеться мати гарний рельєф тіла.
  10. Знайти і створити гарну ароматну атмосферу вдома. Більшу частину року я живу лише з котом, тому природньо створювати аромат домашньої випічки бажання не маю)) Хочеться знайти гарні аромадифузори, арома палочки не за всі гроші світу але які подарують мені заспокоєння і затишок.
  11. Парфуми. В моїй косметичці вони присутні, але чомусь купую лише один і користуюсь ним поки не закінчиться. Хочеться мати 2-3 для різного настрою🥰
  12. Більше дивитись на себе з задоволенням! З вдячністю моєму тілу та обличчю за те, скільки функцій вони виконують і яким неймовірним є людський організм. Менше критики до себе🙃

Бажаю усім здійснення ваших планів🥰