Бразильська насолода для волосся

Бразильська насолода для волосся

Не так давно бренд став популярним завдяки їх крему та спрею для тіла🌼

Мені чомусь захотілось спробувати не культові продукти, а догляд за волоссям і тепер є про що розповісти 🌝

Бразильська насолода для волосся

Бренд позіціонує шампуні як безсульфатні, що безпечно для фарбованого волосся, волосся з процедурами кератину і так далі🌷

Особисто я більше люблю сульфати і не бачу в них нічого поганого, в мене не фарбоване волосся без ботоксу, кератину, чи нанопластики. Просто таке з яким народилась😊

З таким шампунем не варто очікувати довготривалої чистоти)

Зазвичай я мию голову 2 рази на тиждень сульфатними шампунями, з цим доволось робити це через день😅

Кондиціонер чудово виконує свою функцію, справді розгладжує волосся та робить його більш слухняним, воно легенько розчісується та виглядає добре)

Я не очікувала вау ефекту, що завдяки базовому догляду моє волосся одразу буде виглядати на мільйон, але дійсно ефект є. Бо не всі кондиціонери з цією здавалось би базовою функцією впораються🙂

Звісно це аромат

Аромат Солона карамелі, яка створює таку затишну і приємну атмосферу💖 відчуття наче ти стаєш найсолодшую дівчинкою на світі, відкриєш штору в ванні а там виявиться кафе з смачними булочками, перед якими я точно не зможу втриматись😊 Поєднання з фісташкою яка не дає аромату стати запахом простого десерту, а додає цікавості⭐️ Не робить аромат приторно солодким, і тут же відчуваю той самий мигдаль. Я називаю такі засоби "салонними відчуттями", рідко коли домашній догляд настільки фантастично і не банально пахне)

Він виконує прості базові функції, але завдяки останньому пункту саме це комбо я беру в душ коли мені варто підняти настрій, не помити голову нашвидкоруч і кудись побігти, а коли є час і сили на справжній догляд за собою💖