Кондиціонер Davines OI

Кондиціонер Davines OI

Davines давно відрекомендували себе на бʼюті ринку і заполонили своїми засобами салони краси💅 Виробник стверджує, що після миття волосся стане більш розсипчастим та слухняним, зʼявиться природнє сяйво, а при довготривалому використанні зменшиться час сушіння волосся та ще й кондиціонер захистить волосся від зовнішніх подразників (холоду та сонячних променів). Подивимось чи дійсно це так💆‍♀️

Це вже справа смаку, але я віддію перевагу мінімалістичному та простому дизайну. Чомусь більше довіряю брендам які не роблять найбільш яскраве пакування, щоб привернути увагу покупця, хочеться вірити, що вони точно знають, що їх оберуть за якість, а не обгортку. Тут просто в яблучко🍏

Аромат дійсно дуже специфічний, це не стандартний солодкий аромат кондиціонерів для волосся. Він гучний, різкий та розкішний, не схоже ні на що чим я користувалась. Не можу точно визначити аромат, але для мене це точно щось східне. Або точно чудово уявляю як він подобається темпераментній італійці, звідки й є бренд. Він наповнює всю ванну кімнату і надовго залишається на волоссі.

Текстура жирного та плотного крему, який легко розподіляється🤗

Олія аннато обіцяє нашому волоссю розсипчастість та блиск, олія абрикосу - помʼякшення та зволоження, підходить для всіх типів волосся, так як не містить сульфатів та парабенів💖

Будь-який кондиціонер я наношу одним способом і це не виключення. На фото та відео результат після тримання засобу близько 5 хвилин. Нанесла, прочесала, трошки почекала та змила. Доречі, з ним я не розумію навіщо мені маска і просто їх не купую🙂

Волосся дійсно стає дуже сяючим, легко розчісується, воно гладке і доглянуте навіть без вкладання. (висушую звичайним феном)⭐️

Це моя друга баночка і я можу точно сказати про використання і взимку, і влітку. В мене натуральне, не фарбоване волосся і з давінес воно вигоряло як і завжди, нічого не змінилось. Швидше висушувати волосся теж не вийшло, це як і раніше займає не мало часу)

Звісно, тут виробник вже прикрасив ефект просто від кондиціонеру, але я за його дію, ефект та аромат я думаю що повторю його ще не один раз💖

Усім чудового дня!