Баттер для тіла від CRUMB

Баттер для тіла від CRUMB

Баттер точно база для зимового догляду за тілом

Я просто не змогла пройти повз цей мінімалістичний дизайн, його точно хочеться тримати в ванній десь на видноті🥰

В них є безліч ароматів, але я вирішила спробувати найкласичніший з них, а саме Raspberry and Tulip, можливо в цьому і була помилка..

Баттер для тіла від CRUMB

Отримала те, що й хотіла від баттера🙃

Коли торкаюсь його, відчуття ніби беру вершкове масло, яке вже хвилин 10 відпочило від холодильника.

Я використовую його тільки в вечірньому догляді, бо після сну, я відчуваю яка шовкова і зволожена моя шкіра.

По його дії в мене немає претензій, сухості шкіри нема, він не залишає після себе неприємної жирної плівки.

Наношу виключно на вологу шкіру, бо після рушнику розподілити його по тілу ну дуже складно, та й виробник радить робити саме так.

Але де ж обіцяний аромат?

Єдине, що мені не сподобалось. В складі дійсно купа олій, неймовірне зволоження, пакування- рай для очей естета. Він так і проситься бути у вішлисті дівчат..

Пообіцяли тюльпан, малину і навіть білий мускус.. У реальності отримала квітковий аромат, який ледь відчутно в банці, а після нанесення на шкіру отримала запах класичного мила Dove (немаю нічого проти мила в цілому, але це точно не те чого я б хотіла від баттера🥲)

Можливо треба було обрати інший запах, не знаю.

Бренд настільки гарний, що хрест я на ньому точно не поставлю. Спробую ще крем для рук коли закінчиться мій.. І новий аромат баттера десь через рік, коли завершу цей))

усім гарного дня 🥰