Mariya Trofimova

Needly Cicachid Chilling Pad

Needly Cicachid Chilling Pad

Виробник заявляє, що продукт призначений від куперозу, від почервонінь, проти запалень, живить, заспокоює, тонізує та зволожує шкіру.

Перевіримо, що він може.

Пед із натурального волокна (можу припустити, що це бавовна). Він не травмує шкіру та дуже м'який на дотик, в діаметрі 8 см, матеріал не еластичний та міцний, однаковий з обох сторін. Пед можна залишити на тій зоні обличчя, що найбільше потребує зволоження, як звичайну тканинну маску.

Needly Cicachid Chilling Pad
Needly Cicachid Chilling Pad

Сироватка водоподібна з типовим для корейської косметики ароматом, кремовий та трав'янистий. Трохи липка після висихання. Одразу після нанесення шкіра дуже м'яка та ніжна, як після кислотного пілінгу.

Сироватки вистачить на два рази, можна придбати додаткові серветки або наносити її самостійно.

Рівень рН 5.0 - 5.5

По складу, він всюди різний, тому орієнтуюсь на той, що на упаковці.

Склад великий, аж 37 інгредієнтів, але гарний.

  1. Water: звичайна вода.
  2. Гліцерин: зберігає вологу в шкірі.
  3. Butylene glycol: зволожувач та розчинник, зберігає вологу.
  4. 1,2-Hexanediol: розчинник та консервант, який допомагає запобігти розмноженню мікроорганізмів у продукті.
  5. Panthenol: заспокоює та зволожує.
  6. Вода з Chamaecyparis Obtusa: Chamaecyparis obtusa - це кипарис, він має антимікробну дію та допомагає загоїти подразнення і висипання.
  7. Centella Asiatica Extract: знімає подразнення, зменшує почервоніння.
  8. Hydroxyacetophenone: антиоксидант підсилювач дії консервантів.
  9. Allantoin: заспокоює шкіру, має кератолітичну дію, пом'якшує роговий шар.
  10. Ethylhexylglycerin: консервант, ефір гліцерину, посилює активність інших антимікробних засобів.
  11. Propanediol: зволожувач, розчинник.
  12. Caprylyl Glycol: емолієнт та гідратаційний агент, а також може мати антимікробні властивості, які допомагають у збереженні продукту.
  13. Dipotassium glycyrrhizate: лакричник, зволоження та заспокоєння.
  14. Polyglyceryl-10 Laurate: емульгатор, допомагає змішувати олії та воду.
  15. Sodium Citrate: комплексоутворювач.
  16. Xanthan gum: камедь кукурудзяного цукру, полісахарид. Регулятор в'язкості та стабілізатор емульсії.
  17. Sodium Hyaluronate натрієва сіль гіалуронової кислоти.
  18. Citric acid: лимонна кислота.
  19. Disodium EDTA: динатрієва сіль, комплексоутворювач, для стабілізації продукту.
  20. Екстракт Chamaecyparis Obtusa: екстракт кипариса.
  21. Salvia officinalis (sage) oil: олія шавлії
  22. Artemisia vulgaris oil: ефірна олія полину, парфумування.
  23. Ocimum basilicum (basil) oil: ефірна олія базиліку
  24. Екстракт Artemisia Capillaris: заспокоює і тонізує, зміцнює стінки судин, має протинабряковий ефект
  25. Tocopherol: вітамін Е.
  26. Сік Betula Alba: тонізує, має антисептичну та протизапальну дію.
  27. Madecassoside: антиоксидант, заспокоює шкіру, активний інгредієнт рослини Centella Asiatic.
  28. Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol: зволожуючі компоненти.
  29. Sodium Hyaluronate Crosspolymer: антиоксидант, зволожувач
  30. Glucose - глюкоза.
  31. Hydrolyzed glycosaminoglycans: зволожувач.
  32. Benzyl Glycol: також може використовуватися як антимікробний компонент та емолієнт.
  33. Glyceryl caprylate: консервант, пом'якшує шкіру, зволожувач.
  34. Hydrolyzed Hyaluronic Acid: гідролізована гіалуронова кислота.
  35. Hyaluronic Acid: гіалуронова кислота.

Не можу сказати, що за ніч сталося чудо, але неможливо не помітити різницю.

Мені дуже подобається склад і продукт реально працює. На випадок "SOS" декілька штук я собі придбала.

Наостанок подяка.

Черговий відмінний продукт, який би я проґавила через свої упередження через попередній досвід, дуже дякую Ользі за цей подарунок❤️