Ta_nyaaaaaaa

Пробники популярних засобів корейських брендів: Dr.Ceuracle, Needly, Dr. Forhair

Пробники популярних засобів корейських брендів: Dr.Ceuracle, Needly, Dr. Forhair

Розпочати я цей допис хочу із слів ПОДЯКИ 💗 усім за привітання і усі теплі слова, які я почула (чи почитала🤭) у свій бік! Я абсолютно не очікувала такого. Тепер заряджена позитивом на максимум ☺️

Трішки відпочивши, готова повернутися у стрічку з новим дописом. Він буде про семпли, які я тестувала протягом місяця.

Усі пробнички, про які йтиметься у дописі, я отримала у подарунок до замовлення))

Тепер про усе по порядку. Пропоную розпочати із засобів для волосся, так як їх найменше - всього 2

Пробники популярних засобів корейських брендів: Dr.Ceuracle, Needly, Dr. Forhair

Це пілінг, який містить у своєму складі 45% солі, у тому числі мікрочастинки солі Мертвого моря, які виводять токсини, усувають лущення, свербіж і чудово освіжають шкіру голови.

За консистенцією нагадує шампунь білого забарвлення з крупними елементами - морською сіллю, їх доволі багато.

Аромат для мене виявився неприємним, нагадав ліки (і зовсім не трав'яні).

При нанесення трохи піниться, гарно і м'яко очищує, незважаючи на велику кількість доволі жорстких кристалів солі. Однак свіжість волосся на коренях не подовжив.

Чи повторю покупку? Точно, що ні, враховуючи вартість. Так, непогано очищує і освіжає, але без "вау".

Моя оцінка: 6/10

На відміну від пілінгу цього ж бренду, шампунь має набагато приємніший аромат, що нагадує коштовні парфуми.

Чудово піниться, гарно промиває шкіру голови. Свіжості вистачає стандартно на 3 дні.

Покупку може і повторила б, але у невеликому об'ємі, бо зазвичай використовую більш бюджетні шампуні і бачу гарний результат.

Обидва пробники вистачило на 2 рази. Звісно, жодного зміцнювального ефекту не встигла помітити.

Моя оцінка: 8/10

У мене було від них 5 пробників: 1 ампульна сироватка з пантенолом, 1 заспокійливий крем з пантенолом, 3 педи (заспокійливий, для проблемної шкіри, daily-pads з кислотами).

Сироватка має водянисту текстуру. Аромат ледь відчутний, косметично-пудровий, зовсім трішки солодкуватий.

Основні активні компоненти: пантенол, Ніацинамід, екстракт плодів анісу, трегалоза, бетаїн, гіалуронат натрію (форма гіалуроновоі кислоти).

Миттєво заспокоює та зволожує шкіру. Однак через рідку текстуру пробника вистачило на 1 раз

Гарний продукт, мені дуже сподобався, але за 1,5 рази нанесення складно оцінити і сказати чи повторила б😁

Моя оцінка: 9/10

Це справжній бестселер і тепер я розумію чому 🤗

Крем має надзвичайно легку, гелеву текстуру з ледь вловимим ароматом.

У своєму складі містить такі активні компоненти:

💧 пантенол (2,99%) відновлює шкіру, має протизапальну і заспокійливу дію, пом'якшує і відновлює шкіру;

💧 ніацинамід, який є активною формою ніацину (вітаміну В3), має освітлюючі дію, зменшує трансепідермальну втрату вологи, покращує бар'єрну функцію шкіри, сприяє збільшенню вироблення колагену і запобігає окислювальному стресу;

💧 комплекс відновлювальних компонентів (центелла азіатська і екстракт портулаку) знімає подразнення, зменшує почервоніння, покращує мікроциркуляцію, а також захищає клітини шкіри від передчасного старіння;

💧 гідролат камелії захищає шкіру від впливу зовнішніх факторів, живить корисними вітамінами і мінералами, сприяє регенерації;

💧 фермент хлорели прискорює синтез колагену, який відповідає за гладкість, пружність і еластичність шкіри, одночасно запобігаючи його руйнуванню;

💧 гіалуронова кислота перешкоджає сухості і втраті вологи, зволожує шкіру.

Він миттєво поглинається моєю шкірою, заспокоюючи її. Шкіра на дотик м’яка, зволожена. АЛЕ на зимовий період цього зволоження мені трішки не вистачило.

На літо буде ідеально! Особливо оцінять власниці жирної/комбі типу шкіри 👌🏻

Можливо навіть задумаюся про покупку цього крему на літо. Дуже крутий, а текстура, відчуття та ефект на шкірі вражають!

Моя оцінка: 9/10

У мене вони були трьох видів, всі від бренду Needly.

Подібним продуктом користувалася вперше 🙈 І мені сподобалося!)

Пілінг - диски з BHA і PHA - кислотами Needly Daily Toner Pad дуже гарно просочені есенцією. Після використання падів залишків рідини вистачало ще на 2 застосування (як тонера).

Ці диски просочені фруктовими кислотами і натуральним екстрактом чайного дерева, завдяки чому безпечно і ефективно відлущують, підсилюють природне сяйво, вирівнюють тон шкіри і звужують пори.

Ефект від них помітний відразу після застосування й на наступний ранок. Сальні нитки менш помітні, запалення з висипань вщухають, а шкіра наче делікатно наполіроіана.

Точно хотіла б повторити. Ще буду брати упаковкою по 1 диску або відразу баночку 60 шт, так набагато вигідніше.

Моя оцінка: 10/10.

Хоча б один-два педи на затест радила б спробувати кожній 😉

Як і попередні пади, ці виготовлені з натурального волокна, де одна сторона гладка, інша - пузирчата.

Аромат трав'янистий, дуже легкий.

Есенції також дуже багато.

Для просочення цього паду використаний зволожувальний тонер з високим вмістом гідролату Японського кипарису та Центели азіатської.

Загалом центелу моя шкіра обожнює, ідеально її заспокоює.

Після використання цих дисків, моє обличчя позбулося почервонінь та подразнень. Також менш помітні лущення біля носу. Додатково шкіра зволожена.

Загалом теж дуже сподобалися, але дещо менше за попередні. Повторювала б лише по 1 шт.

Моя оцінка: 9/10.

Ці диски мені сподобалися найменше.

Від них пощипувало і дещо почервоніло обличчя. Однак сальні нитки стали менш помітними, а шкіра більш гладкою і наче наполірованою.

Дані педи щедро просочені есенцією, що містить мікс AHA + BHA + PHA+ LHA кислот та запатентований комплекс Dermatic AC3 з антибактеріальною та протизапальною дією.

Усе це в комплексі повинно гарно відлущувати відмерлі клітини.

Моя оцінка: 7/10

Моє знайомство з брендом Dr. Ceuracle розпочалося саме з пробників цих кремчиків. Можливо, вони і стали поштовхом для мого подальшого ознайомлення з новими засобами Dr. Ceuracle 🥰

Думаю усі розуміють, що про ефект ліфтингу я не можу сказати тому що мені щойно 22, та й крему використала всього пробник?

Текстура надзвичайно приємна, легка, гелево-кремова. Шкіра її поглинає миттєво і не відчувається жодної важкості.

Аромат косметичний, трішки фруктовий, ненав’язливий.

Містить такі активні компоненти:

🌱 ресвератрол, що в природньому вигляді міститься в червоному винограді, має високу антиоксидантну активність для протидії пошкоджень вільними радикалами, посилює здатність шкіри до самовідновлення, зменшує візуальні прояви передчасного старіння, стимулює синтез фібробластів, покращує еластичність та пружність, вирівнює тон шкіри;

🌱 екстракт журавлини має унікальний склад, є джерелом вітамінів С, Е, А, поліфенольних сполук, попереджає деградацію колагену, стимулює процеси оновлення шкіри, надає протизапальну та освітлювальну дію, зміцнює капіляри;

🌱 бетаїн природнього походження володіє високими зволожувальними функціями, регулює оптимальний водний баланс в клітинах епідермісу, зменшує чутливість, покращує текстуру, пом’якшує та розгладжує шкіру;

🌱 екстракт ламінарії японської містить велику кількість полісахаридів, що глибоко зволожують та допомагають утримувати вологу, оживляє шкіру, розгладжує її поверхню, насичуючи корисними вітамінами та мінералами, бореться з руйнуванням власної гіалуронової кислоти та колагену;

🌱 екстракт екліпти зменшує почервоніння та запалення, має антибактеріальну активність, відновлює шкіру від пошкоджень внаслідок окислювального стресу, підвищує місцевий імунітет;

🌱 олія виноградних кісточок багата на вітамін Е, живить, пом’якшує, вирівнює тон шкіри, а також містить поліфеноли з потужною антиоксидантною дією для захисту від стресів навколишнього середовища;

🌱 оливковий сквалан має високу проникаючу здатність, є натуральним емолентом з відмінною біосумісністю зі шкірою, запобігає трансепідермальній втраті води.

За декілька днів використання ніяких негативних реакцій шкіри не викликав. Відчувається комфортно, гарно зволожує і не переобтяжує.

Загалом сподобався.

Моя оцінка: 8/10.

Той самий, якого у мене було 2 пробника. Тож мені вдалося його протестувати повною мірою... і навіть закохатися у нього 🤭

Текстура крему зовсім трішки щільніша за попередній, але теж доволі легка, хоч і водночас поживна.

Аромат, як на мене, доволі насичений та специфічний. Усі, хто знають аромат чайного дерева, його ефірних олійок та екстрактів мене зрозуміють.

Я не противник цього аромату, сприймаю цілком нейтрально, але інколи може дратувати. Дівчатка, такі дівчатка 😂

Цей крем містить 85% екстракту листя чайного дерева, а також комплекс ефективних зволожувачів, які повинні миттєво відновлювати оптимальний гідроліпідний баланс шкіри, заспокоювати чутливу та проблемну шкіру, забезпечуватм довготривале зволоження та гладкість.

Що я отримала від використання крему?

• рівний тон шкіри

• заспокоєння та усунення почервонінь і подразнень

• гарне, якісне зволоження та живлення

• відсутності відчуття стягнутості, жирності, плівки

• зменшення видимості висипань.

Останній пункт цікавить найбільше напевно. Так, навіть наносивши цей крем на ніч, на ранок я уже бачила покращення ситуації з висипаннями.

Дуже хотіла б спробувати цей крем у повнорозмірі, так як вважаю, що моїй чутливій проблемній шкірі він підійшов дуже гарно.

*до речі, саме цей крем на мейкап чомусь не можу знайти 🥲

Моя оцінка: 10/10 🔥

А ви уже пробували щось із перечислених засобів? Які враження залишилися?))

Я і подумати не могла, що більшість засобів мені дуже сподобаються, а в якісь навіть закохаюся 😍 Мої фаворити - педи з ВНА і РНА кислотами і крем з екстрактом чайного дерева 🌱

Сьогодні я продовжую тестувати засоби бренду Dr. Ceuracle, тільки уже зовсім інші та у повнорозмірі 🤗