Sofiia Ts

Пусті баночки березня

Пусті баночки березня

Всім привіт! Дуже сподобалось вести лік використаний баночок щомісяця, виявилось це дуже корисна звичка, через яку можна проаналізувати якими продуктами користуєшся найчастіше.

Тому я старалась зі всіх сил не викинути якусь баночку, а лишити її в коробочці 😁(хоча зубна паста по рефлексу пішла у смітник).

Ось такий список за цей місяць:

1. Гель для душу "Італійський інжир" Ziaja Shower Gel - хороший базовий гель для щоденного миття, досить рідкої консистенції, непоганого більше пудрового аромату. Мені досить аромат приївся, використовувала з перервами, ну але що я хотіла від півлітри гелю 😄

2. Гель для душу Marie Fresh Cosmetics Must Have - тут вже мій любимчик, на жаль, швидкий розхід, але воно того вартує) Детальний огляд тут: https://club.makeup.com.ua/post/32568/

3. Крем для рук La Roche Posay Cicaplast Mains - холодний період підійшов до кінця, так і цей кремчик для нього) Детальний огляд тут: https://club.makeup.com.ua/post/27553/

4. Крем для рук Melica Organic With Hand Cream Nourishing - якщо попередній крем я використовувала перед або після походу на вулицю, цим я користувалась сидячи за комп'ютером або протягом дня. Крем на 5/10, руки зволожував непогано, але дуже довго вбирався, і лишав плівку. Тому вдруге не візьму.

5. Зубна паста Dentaid Vitis Orthodontic - на фото немає, але повірте вона в мене була 😄 хороша зубна паста з яблучним присмаком, ніжна (після Elmex то точно), і через це в мене вона дуже швидко закінчилась. Можливо буду брати деколи для різноманіття)

6. Сухий шампунь L'Oreal Paris Elseve Dream Long - купляла десь рік назад, і лиш тепер закінчила. Не дуже часто ним користувалась, бо не подобався аромат - дуже дуже приторно солодкий, який лишається на волоссі і згодом перетворюється взагалі в жах. Тому не рекомендую, Batiste - one love 🫶

7. Кондиціонер для волосся Kaaral Purify Volume Conditioner - дуже крутий кондиціонер для волосся з чудовим складом та шикарним ефектом, але є одне але - це аромат. Я використала його повністю, але задихаючись 😂 Мені нагадує запах трошки підгнившого яблука 🤣 Але він дуже пом'якшив та розгладив моє волосся, при цьому не обтяжив. Після половини баночки я уже звикла, тому хто не чутливий до ароматів, можу рекомендувати 😄

8. Кондиціонер-ополіскувач для білизни Tesori d’Oriente Byzantium - включила його також в цей список, бо цей мій наулюбленіший аромат зі всієї лінійки Tesori. Він солодкуватий, ванільний з мигдалем. Я використовувала з гелем для прання від Frosch з якимось простим ароматом бавовни і в цьому міксі з цим кондиціонером получався надзвичайний свіжий і солодкий запах. Рекомендую 🤍

9. Пілінг-диски з ВНА й РНА-кислотами Needly Daily Toner Pad - на жаль, виявився не для мене. Детальний огляд тут: https://club.makeup.com.ua/post/33473/

10. Заспокійливі пади з центелою Needly Cicachid Chilling Pad - а цей виявився для мене 😄 взяла за порадок krutoguuz, дякую ❤️ якраз його і використовувала, коли порушила захисний бар'єр попереднім 😅 класно заспокоїв і зволожив шкіру, проте трошки не мій формат, більше люблю безпесередньо наносити такі тонери зразу на обличчя.

11. Активний лосьйон для запальних елементів Biotrade Acne Out Active Lotion - я вже навіть не пам'ятаю як він в мене опинився 😂 Для мене виявився взагалі не ефективним, мав тільки ефект пересушування запалень. Тому деколи використовувала точково на тілі.

12. Гель для брів Avenir - плюси, це те що він намертво тримає брови, це все 😄 Можна описати це як клей в баночці, ще й з не зручною кісточкою. Але брови він звичайно тримає шикарно 😄

13. Олівець для очей Flormar Waterproof Eyeliner - непоганий бюджетний олівець для очей, але не дуже стійкий для слизової. Проте хочеться спробувати щось нове)

Ось такий набір місяця вийшов 😄 Скоро буде пост нових покупочок, і звичайно, не без хотілок 😊 Хтось користувався засобами із списку, як вони вам? 😊