Anastasiia Anastasiia

Крем для обличчя Abib Jericho rose crème

Крем для обличчя Abib Jericho rose crème
Крем для обличчя Abib Jericho rose crème
Крем для обличчя Abib Jericho rose crème

Привіт дівчатка 🥰

я довго шукала в клубі і поза межами клубу хоча б якісь відгуки про даний крем , але на жаль не знайшла жодного, тому вирішила сама його протестити😅

Перше , що привернуло мою увагу це манімалістичне упакування , яке мені ну дужже вже сподобалось

Так як мені потрібен був нічний крем , який закривав би мені гарно активи, і різні сиворотки, то вагань щодо покупки не було

А естетика + доволі гарний склад на скільки я розумію, судячи з того, що виробник на стільки гордиться складом його продукції, що виносить його на саме упакування + продукт , який мені був потрібний= покупка без вагань 💔

Щодо аромату , то можу сказати , що віддушки зовсім немає , хоча я очікувала , що буде хоча б якийсь натяк на розу , я любитель гарних ароматів в засобах по догляду , це моя маленька слабкість , і свого роду ароматерапія, коли я закриваюсь в ванній , і кайфую від гарних баночок, і різних приємних ароматів , які наповнюють всю ванну 😍, тому тут в мене малесеньке розчарування 😒

Щодо текстури , то крем дійсно дуже поживний , жирненький , і за текстурою мені нагадує гідрофільний бальзам від Hemish, також такий густий , а на шкірі тане , ніби сніжок 😍 і ідеально підійде для власників сухої і дуже сухої шкіри , а тим більше зимою

Виробник обіцяє :

Дія засобу:

  • Регенерує
  • Покращує еластичність
  • Пом'якшує

Активні компоненти: екстракт ієрихонської троянди - має антиоксидантну та антивікову дію,

масло ши - запобігає втраті води з епідермісу, захищаючи шкіру від пересихання, заспокоює подразнення, інтенсивно пом'якшує,

пантенол - загоює, заспокоює та зволожує, зменшує втрату води з епідермісу,

аденозин - уповільнює процеси старіння шкіри, бореться зі зморшками, покращує еластичність, прискорює регенерацію та вирівнює тон шкіри,

пробіотик - зміцнює мікробіом шкіри

Ціна крему +- 750UA за 75мл😍

Моя оцінка 9/10

Крем для обличчя Abib Jericho rose crème
Крем для обличчя Abib Jericho rose crème
Крем для обличчя Abib Jericho rose crème