Banochki.inUA

Палетка тіней з нової колекції Lamel, Flamy для мене виявилася спірним продуктом…

Палетка тіней з нової колекції Lamel, Flamy для мене виявилася спірним продуктом…

… що звичайно радує , дякую за це цій колекції 😁

Але давайте про палетку детальніше, адже вона зірка цього допису сьогодні✨

Упаковка:

Вона прекрасна … 😍 Дуже стильна , глянцеве червоне покриття кришки, важкенька на дотик, не дешманський пластик, всередині велике зручне дзеркало, яке не спотворює👌🏼

Дизайн палетки, якщо чесно не дуже вписується в мою колекцію адже кругла форма трохи незручна з точки зору зберігання, але це безумовно гарно!

І є все таки нюанс в упаковці: кришка, як на мене, слабо тримається у відкритому стані, типу як ноутбук, викликає відчуття що при частому відкриванні-закриванні вона і зовсім відлетить з часом🙁 У Ламель часто проблеми з упаковкою 😒

Палетка тіней з нової колекції Lamel, Flamy для мене виявилася спірним продуктом…

Коли я вперше робила свотчі цієї палетки я була в захваті🤩 Дуже жирненькі, в хорошому сенсі цього слова, кольори гарно набираються, гарно переносяться, насичені👌🏼

Вже при роботі з палеткою безпосередньо у макіяжі зʼявилися нюанси..

Матових відтінків всього три, я б навіть сказала два , один матовий, яскраво рожевий, з малесенькими блискітками.

Отже палетка, мягко кажучи, далеко не самостійна . Тут нема чим розтушовувати, немає перехідних світлих матових які б добре та плавно переходили в шкіру.

З матових: бордовий, світло-бордово-коричневий та ось цей яскраво рожевий з міні блискітками. Ще один нюанс матових: вони залипають🥲 або в мене руки не з того місця🙃 На базі під тіні вони у мене важко тушувалися і залишали трохи плямки. На консилері було набагато краще . Але я все таки люблю робити макіяж на базі тому що на консилері він в мене не дуже довго тримається і втрачає яскравість кольорів🥲

Тобто якщо у вас немає більше палеток, то з цією сильно не розженешся🫠

Хіба якщо ви сорока як я і можете робити макіяж чисто шимерами😁 Деякі з них дають натяк на дуохромність, але зовсім мінімальну.

Шимери у Ламель завжди були хороші і тут це не виключення: вони гарно сяють , легко наносяться , добре переходять у макіяжі один в інший. Впринципі це, можна сказати, більше палетка прикрашалочка: якщо у вас є якісь матові палетки, то шимерами з цієї можна гарно поставити акценти у макіяжі✨

..кожен раз коли я фарбуюся цією палеткою у мене сльозяться очі … У мене ніколи такого не було ні з одною палеткою , навіть з палетками від Джефрі Стар… Тобто якщо у вас досить чутливі очі і ви це знаєте не можу порадити вам її купувати… Хоча я далеко не з чутливих але ось! Здається це алергія на щось у складі, тому попереджаю, будьте обережні 🙌

Висновок:

Загалом палетка непогана, але чи купила би я її якщо б не робила огляди косметики в соцмережах ? Скоріше ні ніж так. Тому що у мене і так їх дуже багато а ця не відрізняється нічим особливим… Але якщо у вас немає колекції з палеток, то її варто взяти хіба заради шимерів , вони тут класні, як не крути👌🏼