alena.rosee

Малинові цукерки Mayur

Малинові цукерки Mayur

Всім привіт ! 💕

Бренд Mayur змінив дизайн бальзамів для губ та додав новий смак - Малинове Праліне 🍭

Я люблю цю марку , бо спробував багато продукції лише декілька товарів не не підійшли, інші ж залишили тільки хороші враження ✨

Тому розподіваю далі про малиновий бальзам для губ 🌹

Малинові цукерки Mayur

Бренд славиться гарними складниками в продукції , тому цей бальзам не виключення з правил. Думаю тут всі щось та пробували у Маюр)))

Склад:

Bees Wax**, Olea Europaea Fruit Oil**, Prunus Amygdalus Dulcis Oil**, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil**, Tocopheryl Acetate**, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract*, Parfum, Colour.

Натуральний віск та органічні масла , ніякого мінерального масла чи парафіна (які люблять додавати в склад бальзаму інші виробники).

Якщо для крему для рук це ще нормально , але не супер, то для відновлюючись засобу для губ - ні.

🍭Тут склад безпечний , єдине що може не підійти - парфумована відушка , але це індивідуально .

🍭Сам бальзам в класичному стіку, викручувати його легко та просто .

🍭Консистенція середньої м'якості

🍭 На губах залишає приємний не жирний фініш

🍭 Я не прям фанат всяких бальзамів , але цей мені подобається (та і інші з іншими запахами) за те , що приємно зволожують губи та не мають ніякого присмаку .

🍭 Аромат: саме малинової цукерочки, тобто це не свіжа ягода , а який кондитерський малиновий виріб. Аромат приємний , не нав'язливий.

🍭також з плюсів доступна ціна та наш виробник 💛

А ви пробували такі бальзами ? Які враження ? 💕