krislemly

#beautyplan2024

#beautyplan2024
  1. Втілити в життя головну мрію-ціль на даний момент - лазерна корекція зору. Це те що я дуже хочу але постійно відкладаю.
  2. Зайнятись спортом і нарешті повернути свою форму. Відображення в дзеркалі перестає радувати, тому ціль позбавитись пару лишніх кілограмів.
  3. Підлікувати зуби, взагалі похід до стоматолога ніколи не був для мене проблемою, після того як я відносила брекети, стоматологи та ортодонти стали для мене ледь не найкращими друзями. Але щось давненько я їх не навідувала.
  4. Також найближчім часом хочу зробити повний чекап-організму.
  5. Обіцяю собі більше часу проводити з рідними людьми та частіше робити для них приємні сюрпризи.
  6. Планую більш ретельніше займатися своєю сторінкою в клубі, старатись робити так щоб дописи та фотографії були більш якісні.
  7. Давно планувала пройти курс візажу, щоб вміти самостійно робити це більш професійно.
  8. Мені дуже близькі принципи мінімалізму, якщо з косметикою політ нормальний, то зі всіма іншими речами ще є куди прагнути.
  9. Покращити навички водіння. Взагалі права в мене вже 3 роки, але я досі боюсь їздити по трасі або Києву, тому тут треба попрацювати.
  10. Планую перестати накручувати себе по будь-якій дрібниці.
  11. Більше читати, тому що останнім часом закинула це діло.
  12. Донатити та долучатись до волонтерських ініціатив.