ksnklb

Прищик зникне за день

Прищик зникне за день

Не встигла розпакувати посилку, як вже є що хвалити. Оскільки точковий засіб ми використовуємо лише на маленькій ділянці шкіри і не часто, то я думаю, що варто розповісти про сироватку від Biono.

Прищик зникне за день

У мене невеликий пробник у чорному забарвленні, пакетик досить цупкий.
На ньому написано мінімум інформації.

Сама сироватка досить рідка, але не розтікається. Можна легко нанести на потрібну зону. Має прозоро-мутне забарвлення. Якщо принюхуватись, можна почути віддушку, але не обличчі взагалі не чути.
Сироватка власне волога, і досить липка, тому краще закривати її кремом, бо липкість не зникає до змиття.

Ніколи б не подумала, що так важко сфотографувати прищ 🫣.
Після розпаковки я помітила прищик, і напевно вперше йому зраділа, адже є на чому випробувати новий засіб.
Є фото двох прищиків.
1 – лайтовий, одразу з'явився зверху і після сироватки зник за кілька годин, він його висушив. При нанесенні на цьому прищику я не відчувала взагалі нічого, не щипало і не було свербіжу.
2 – Тут я не надіялась, бо не знала що взагалі з'явилось на підборідді, а прищики у цій зоні у мене зазвичай проблемні і так просто не зникають. Тому нанесла просто так, а сироватка взяла і підтягнула всю цю "бяку" наверх, а ввечері я вже бачила повноцінний прищик. А вже зранку я його не побачила взагалі, лише слід))
При нанесенні на цьому прищику я відчувала легкий свербіж, який швидко зник.
Для мене це Вау результат, бо повторюсь, на підборідді у мене зазвичай прищі бувають підшкірними, довго і важко їх вивести. А тут знадобилась лише доба, щоб його позбутись.

Тому усім раджу закинути в корзину принаймні пробник цієї сироватки на випадок непередбачуваних обставин 😉.

Початок складу не тішить, та ми не будемо наносити сироватку на ціле обличчя, а лише трішки і точково на висип. Є обіцяні компоненти, що якраз направлені на боротьбу з висипами. У кінці консерванти, ароматизатор для чогось і у самому кінці екстракт магнолії.

Aqua – вода.
Alcohol Denat – денатурат, розчинник, існують обмеження щодо цього компоненту.
Ethoxydiglycol – етоксидигліколь є солюбілізатором, розчинником, також існують обмеження щодо використання цього компоненту.
Glycerin – гліцерин, зволожувач.
Azelaic Acid – азелаїнова кислота, безпечний компонент для боротьби з акне.
Niacinamide – ніацинамід, одна з форм вітаміну В, також допомагає боротись з висипами, пігментацією.
Polyacrylate Crosspolymer-6 – полімер, що загущає і стабілізує, з максимальною стійкістю до електролітів.
Sodium Lactate – натрієва сіль молочної кислоти – компонент натурального зволожуючого фактора шкіри.
Salicylic Acid – саліцилова кислота, розчиняє жири і легко проникає в сальні пробки, знищуючи бактерії і очищаючи шкіру.
Arginine – аргінін, амінокислота, будівельний блок білків і відіграє життєво важливу роль у підтримці здоров’я та функціонування шкіри. 
Phenoxyethanol – консервант.
Ethylhexylglycerin – консервант.
Fragrance – ароматизатор.
Magnolia Officinalis Bark Extract – екстракт магнолії володіє протимікробними властивостями.