classisinternal

Cacharel Noa edt

Cacharel Noa edt
Cacharel Noa edt
Cacharel Noa edt

Як говорить нам фрагрантика, це аромат далекого 1998 року, і налічує не мало фланкерів, та я маю лише першу версію.

Дізналась я про туалетну воду Noa пару років тому, дивлячись відео парф блогера на ЮТ, яка розповідала про неї.

Опис від дівчини зацікавив мене і я загорілась придбати собі цей аромат.

Якщо вірити піраміді на фрагрантиці, то кількість нот вражає!

Хто б міг подумати, дивлячись на неї, що це аромат доглянутого чистого тіла, який намастили молочком з ледь відчутним квітковим звучанням🩵

Навіть каву сюди поклали, яку більшість не чує, дивлячись на відгуки😄

До речі, я в базі її чую (можливо робота баристи цьому посприяла)))

А от при першому розпиленні я відчуваю квіти, переважно конвалію, тому для мене ця туалетна вода прийнятна лише на холодну погоду (на жаль, в теплу пору року може розкритись досить індольно на моїй шкірі).

Також є мʼякий мускус, відчувається на шкірі протягом всього дня, а наприкінці аромат приємно запудрюється і трохи засолоджується🥰

Заявлених фруктів мені вловити не вдається, як і ні деревинних нот, ні ладану...

Якщо коротко - прозорий аромат на кожен день, в принципі, флакон прекрасно описує водичку😁

Щодо стійкості, добре відчуваю його на собі весь робочий день, але мушу сказати, що шлейфу неймовірного від нього не варто очікувати.

Ця композиція доволі тиха і сидить близько до шкіри.

Діліться і ви вашими ароматами, які носили сьогодні🤗

Cacharel Noa edt
Cacharel Noa edt