ДАРÍЯ КÓВАЧ

НОВИНКИ від O’BAYS

НОВИНКИ від O’BAYS

Привіт-привіт,одразу пропоную перейти до перегляду відео,а потім вже поговоримо детально♥️

(Горнути треба трохи ліворуч🤭)

Фото поближче "на мені" будуть в самому низу👇🏼

НОВИНКИ від O’BAYS

Взагалі,я памʼятаю,що ледь не єдина хвалила туші цього бренду,мені вони справді сподобались. Та більше я якось особливо нічого і не мала. Все приглядаюся до консилеру,а тепер ще і палетки. Та консилерів багато,а от палетка…задумаюсь

Ви вже бачили на відео в принципі все,але я ж ділюсь своїми враженнями)

Упакування:

Дуже красиве! Все для мене. ЧОРНЕ

Я люблю чорний більше ніж будь-який інший, за що вічно слухаю коментарі бабусі,якій він просто не пасує (уявляєте,їй реально в чорному не дуже).

Матове пакування завжди має дорогий вигляд, а O’bays просто створений для мене,бо там ну все чорне 🥰

Мило безбарвне і без аромату (я не відчула). Набирається максимально легко вологою щіточкою,на суху не тріть🤭

Найстрашніше в милі-це білий наліт,який проявляється через певний час.

Про нього ми поговоримо в кінці,бо на відео я то кажу,що його нема. Але я досі з милом на бровах і пройшло вже чимало часу з ранку)

Фіксація дуже хороша,брови прям намертво прибиті. Але рухати ними не складно)

Повернемось ще раз в самому кінці👇🏼

Вигляд. Вибачте-це 💣

Ці блискітки,відтінок самої олійки в тюбику. Господи,тут все довершено

Але що по дії?

Є мінус,дівчатка. Це надвеликий аплікатор,який важко виходить з обмежувача. Прям треба додати зусилля.

Але малювати ним зручно і швидко,одного «заходу» мені достатньо на одну губу,тож за 2 «заходи» губки готові

Колір і аромат.

Тут все як написано. Аромат смородини чи то чорничного йогурту,дуууже смачний

А от колір,аж неочікуваний. Ви ж теж бачите чорний з блискітками? Чи здогадалися б,що буде такий яскравий,красивий і (як на мене) дорогий ягідний відтінок?

Мені прям дуже подобається і здається,дуже пасує😍

Це справді олія,не липка,не дуже густа і не рідка. Вона не розтікається

Блискітки майже не помітні,але мені особисто-це плюс,бо я люблю рідке скло,а не яскраве мерехтіння.

Тінт

Гарний колір залишається і декілька блискіток також)

Чоловіку таке подобається,бо він ненавидить коли щось залишається на його губах😂

Власне про тінт більше нема що сказати

(сподіваюсь будуть і інші відтінки, наприклад шоколадний)

Вечірнє фото📸

  • Мило

Білий наліт так і не зʼявився,на вечір і після дощу лиш «впали» брови. Але якщо ще раз зачесати протримаються ще. У мене важкі волосинки,тож це нормальна практика

  • Тінт

Я поїла,проходила більше 7 годин і ось такий результат,він досі помітний на губах.

Тому я кладу їх в свою косметичку і своє серце. Вони прям крутецькі і раджу їх вам.

До,речі тінт можна подарувати близькій людині і зробити приємно.

А ціна реально дуже бюджетна

Повернусь в понеділок,красунечки па-па!

Обіймаю💌