Zhukovka 🌸

Відтепер найулюбленіший засіб від La Roche

Відтепер найулюбленіший засіб від La Roche
Відтепер найулюбленіший засіб від La Roche
Відтепер найулюбленіший засіб від La Roche
Відтепер найулюбленіший засіб від La Roche
Відтепер найулюбленіший засіб від La Roche

Дівчата , я переконалась на власному досвіді ! Це справжній СКАРБ і я в шоці , що таке можливе 😻
Розповідаю ...

...Під впливом клубу, я як справжня б'ютіголічка почала активно все скуповувати і одразу ж тестити на собі . Спочатку все було добре, але потім в моєму житті з'явилась міцелярна вода від Garnier та гідрофільна олія від Holika Holika і все перестало бути таким райдужним 🌈 Якісний демакіяж - Маст Хев, але , нажаль, один з перелічених засобів викликає у мене косметичні опіки! Шкіра навколо губ почервоніла, дуже суха і пече. Я майже 2 місяці намагалась виправити ситуацію усілякими кремами, але все марно! На кілька днів могло стати краще, а після ретельного демакіяжу знову подразнення !

Бальзам від La Roche Cicaplast Baume B5+ я придбала понад місяць тому, ви не повірите (хоча , що значить не повірите 😅) , я придбала їх аж 2 , бо була акція 😆 і 2 чарівних набори просто займали місце на поличках, допоки я не вирішила зайнятись прибиранням і не згадала про них. В голові мелькали сотні позитивних відгуків, від вас , мої дорогенькі і я подумала : " Ну, спробую " !

Ви не повірите (хоча, що значить не повірите, це ж ви і нарадили😅) ?
Почервоніння зійшло за 5 хвилин 🙈 Щоооо? Так можна було? Це що за магія така ?
Сьогодні я нанесла бальзам вдруге і шкіра майже, як новенька ...
Годі історій , давайте коротко поговоримо про цей чудодійний засіб 😇

Придбала я його в наборі , про який розмовім згодом, протестивши кожну позицію.
Бальзам випускається у білій, матовій тубі і зберігає у собі 40мл засобу.
Простенький , мінімалістичний дизайн, все у стилі La Roche.


Сама туба зберігається у картонній коробочці, глянувши на яку , можна точно сказати : "Дермакосметика".
На коробочці присутня вся необхідна інформація :


1) Застосовувати при

• подразненнях шкіри
• пошкодженнях шкіри
• опіках
• укусах комах
• зовнішніх подразненнях
• відновленнях після естетичних процедур
SOS для всієї родини !

2) Застосування

Наносити двічі на день на чисту суху шкіру. Можна використовувати , як бальзам для тіла, шкіри обличчя і губ . Уникати потрапляння в очі та відкритих ран.

3)Склад


AQUA / WATER / EAU • HYDROGENATED POLYISOBUTENE • DIMETHICONE • GLYCERIN • BUTYROSPERMUMPARKII BUTTER / SHEA BUTTER• PANTHENOL • ZEA MAYS STARCH / CORN STARCH • PROPANEDIOL • BUTYLENE GLYCOL • CETYL PEG/PPG-10/1DIMETHICONE • TRIHYDROXYSTEARIN • CENTELLA ASIATICALEAF EXTRACT • POLYMNIA SONCHIFOLIA ROOT JUICE • ZINC GLUCONATE • MADECASSOSIDE • MANGANESE GLUCONATE• ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE • SILICA • ALUMINUM HYDROXIDE • MAGNESIUM SULFATE • MANNOSE • CAPRYLOYL GLYCINE • CAPRYLYL GLYCOL • VITREOSCILLA FERMENT • CITRIC ACID • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE FERMENT • CITRIC ACID • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE LACTOBACILLUS • ACETYLATED GLYCOL STEARATE • MALTODEXTRIN • POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE • TOCOPHEROL • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • CI 77891 / TITANIUMDIOXIDE. (CODE F.I.L. : N70011474/1)

  • Пантенол В5
    Заспокоює, загоює, зволожує
  • Центелла Азіатська
    Зволожує, діє як антиоксидант
  • Олія Ши, Карите
    Зволожує, пом'якшує, заспокоює, захищає, має протизапальну та регенеруючу дію
  • Мадекасосид
    Заспокійливий антиоксидант
  • функція , омолоджуючий ефект

    Хочеться розповідати вічність про те, як він мене врятував, але краще 1 раз перевірити, ніж 100 разів почути!
    Моя найвдаліша покупка за порадами MakeUp Club ❤️
    Дякую за поради і за ваші коментарі ☺️
    Підписуйтесь і будьте в курсі моїх нових подій 🔑 З любов'ю ваша , Zhukovka 💋