K Tatiana BL

La Roche-Posay Effaclar H Iso Biome

La Roche-Posay Effaclar H Iso Biome

Хочу написати про заспокійливий відновлювальний зволожувальний крем для зневодненої чутливої шкіри, схильної до недосконалостей, яким я періодично користуюсь.

Я б не сказала що він прям від недосконалостей та для зневодненої шкіри (бо суху і чутливу шкіру він буде подразнювати; навіть, іноді, було відчуття пощипування під час нанесення).

Для себе я виділила такі плюси цього засобу:
- з часом, після декількох використань, трохи заспокоює шкіру;
- трохи відновлює захисний бар'єру шкіри, коли є акне;
- трохи, з часом, знижує видимість недоліків (якщо були вугрі, та й то майже не помітно);
- легко зволожує, як звичайний зволожуючий крем, нічого особливого;
- некомедогенна формула;
- нежирна та нелипка текстура;
-не залишає жирного блиску після нанесення;
-швидко та легко втирається;
-освіжає обличчя;

Але, є і мінуси:
-на щоках почервоніння після частого використання саме серії Effaclar, тому я чередую його ще з кремом серії Toleriane, використовую день той, день той крем)
-не для постійного використання (лише в той період коли на шкірі висипання чи шкіра жирніша через різні фактори)
-не для всіх типів шкіри (лише для жирної, інакше буде пересушувати і подразнювати)

P.S. Думаю, потрібно пробувати різні продукти в різні періоди та стани нашої шкіри та вибирати підходящий)))

Також, треба радитися з експертами (не лише вибирати продукти по відгукам чи по рекомендаціях знайомих).

Буває що раніше нам підходив один засіб, а зараз він нам не підходить, шкіра зміцнюється під впливом різних факторів (вік, навколишнє середовище, гормони, харчування, ємоційний стан, і т.д.), тому варто пробувати різне.

La Roche-Posay Effaclar H Iso Biome