Skomska Olya

Моя перша маска, яка створена бактеріями, а не людьми

Моя перша маска, яка створена бактеріями, а не людьми

Дану масочку я отримала з подарункового боксу від Make up: https://club.makeup.com.ua/post/26270/ 🤎

Нещодавно тестувала патчі від Talika , які залишили змішані враження : https://club.makeup.com.ua/post/26981/ .

А сьогодні зранку вирішила спробувати - зволожувальну маску для обличчя.

Цілий день не могла загрузити відео, і от нарешті вийшло) тому замість ранкової публікації - вийшла вечірня)

Talika Bio Enzymes Hydrating Mask вартість 350-480 грн.

Маска має красивий дизайн в голубих відтінках. Відкривши упаковку я відчула відразу інтенсивний аромат, в мене він асоціюється із аскорбінкою)

Маска була щедро огорнута кремою есенцією😍

В мене відразу виникла думка: на скільки її наносити , де інструкція?

На звороті нічого не зрозуміло, написано іншими мовами, на сайті Мейк ап також нічого не зазначено. Потрібно було витрати час, щоб знайти інформацію на других платформах і це мінус.

Маска схожа по текстурі, як і патчі .

Має зручне лекало. Добре прилягає до обличчя.

Моя перша маска, яка створена бактеріями, а не людьми
Моя перша маска, яка створена бактеріями, а не людьми

Маска прикріплена на основі , та вкрита тканинною мембраною. Завдяки цьому вона зберігає свою форму ідеально.

Але після використання продукту , як на мене залишається ну дуже багато елментів, які викидаються.

Я писала в планах на рік : https://club.makeup.com.ua/post/28225/ , що хочу пересилювати та знімати бульше відео) тому сорі😂

без фільтрів , просто "трууу лайф", як воно є)

на кухні з кавою та в масці ділюсь першими враженнями, бо була в приємному шоці💙

Talika Bio Enzymes Hydrating Mask

  • Містить 95% компонентів натурального походження.
  • Виготовлений із біоцелюлози, має анатомічні вирізи.
  • Підходить для всіх типів шкіри.

Трішки інформації про те , із чого виготовлена маска, адже для мене це було зовсім не знайоме слово)

Біоцелюлоза – це інноваційний матеріал, який створюють корисні бактерії, а не люди. Це особливий вид бактерій, який живе у кокосовій воді і результатом їхньої життєдіяльності є тонкі плівочки на поверхні. Вчені навчилися їх збирати, очищати і потім робити біоцелюлозу — найтонше природне волокно, яке за своїми властивостями випереджає як тканинні, так і маски гідрогелів.

Біоцеллюлоза - це медичний продукт, який використовується в косметології, характеризується своєю нетоксичність і натуральністю! Це дозволяє говорити про цілий набір унікальних властивостей препарату, серед яких:

  • міцність (матеріал не розтягується і не рветься).
  • 3хмірна структуру 
  • відсутність будь-яких токсичних продуктів у складі, алергенів і подразників.
  • еластичність (матеріал характеризується щільним приляганням до шкірного покриву).
  • біоцелюлоза відрізняється мінімальними за своїм розміром волокнами (не більше 100 нм!). Завдяки цьому вдається гарантувати благополучне проникнення активних компонентів матеріалу в найглибші шари шкірного покриву!

Враження:

Я нанесла маску на 20 хв, могла сидіти і довше , адже відчуття просто кайф💕 але треба було бігти на манікюр😌

Маска дуже приємна на дотик, еластична, наповнена есенцією, чудово зволожує , та охолоджує.

Шкіра дуже зволожена, наповнена та сяюча. Немає відчуття стягнутості.

Для мене вона дуже сподобалась!

З мінусів : ціна(але вона виправдана, адже створена із біоцелюлози, тому суттєво дорожча), та те, що потрібно виділити час для пошуку інструкцій по використанню в інтернеті.

Я більш за все не куплю її самостійно, адже все ж ціна висока, але дуже сподобалась💕

тому я все ж відкрию секрет- запхала її знову в есенцію, якої ще було багато в упаковці, щоб нанести ще раз повторно😌 .

Отака от історія тестування , поки що для мене це найкраща маска, яку я спробувала🤍