Догляд з комбучою від Medi-Peel

Догляд з комбучою від Medi-Peel

Я справжня жертва маркетингу,бо ну дуже багато було хвалебних відгуків на цю сироватку та крем і я повелась.

Придбати хотіла ще тонік,але нажаль просто неможливо вихопити.

Неймовірно легка текстура(нагадує щось середне між водичкою та гелем),відсутність аромату,приємна матова склянка ,зручна піпетка,яка достатньо набирає продукту.Коротко:зовнішньо питань немає,пакування зручне.Виробник обіцяє,що екстракт чаю комбуча в поєднанні з гіалуроновою кислотою в складі допомагає зменшити появу зморшок,поліпшити текстуру,очистити пори.А от щодо дії сироватки-вона за текстурою дуже легка.Я її використовую в ранковій рутині,бо для вечора це ну надто легко.Вона реально дуже швидко поглинається і буквально в нуль,її зовсім непомітно на шкірі.Плюс це чи мінус я не знаю,але іноді мені здається,що вона просто нічого не робить,окрім легкого зволоження.Хоча за майже 3 тижні користування цими продуктами я стала помічати ,шо шкіра стала свіжішою,вирівнявся тон шкіри,зменшилися висипи.Але мені здається це більш комплексна робота,аніж заслуга однієї сироватки.

Тож від сироватки я не в захваті.Від мене їй 3 з 5.

А от крем мене приємно вразив:він має дві текстури-гелеві та безпосерньо кремова,це круто виглядає і справді має сенс.Зручно,що з таким варіантом ти можеш змішати собі ту текстуру крему,яка необхідно.Якщо хочеться більш щільної текстури-береш більше білого крему(він жирніший) та додаєш зовсім трохи гелю,і так само навпаки.

За це точно виробнику лайк від мене.

Крем приємний дуже,він не надто жирний,але і не надто легкий,добре зволожує,захищає шкіру,робить її сяючою,вирівнює текстуру.Один мінус для мене-це що крем треба набирати або лопаткою,яка є в комплекті,або пальцем/ватною паличкою,а я не надто люблю конкретно такий варіант кремів,як на мене не не надто гігієнічно.Але це зовсім ніяк не впливає на властивості продукту.Від мене крему 4,5 з 5.

Може ви щось тестували від цього бренду,з радістю почитаю ваші відгуки.