Дарина🦉

Класика від Nivea

Класика від Nivea
Класика від Nivea

Всім привіт!

Напевно, кожна хоч раз користувлась цім кремом від Nivea. Я памятаю, що він завжди був у моєї бабусі, на всі випадки життя. Я ж його люблю, через його аромат, хтось з дівчат з клубу писав ,що навіть є парфуми з ароматом цього крему, цікаво було б спробувати. Використовую крем виключно для тіла, особливо в холодну пору року.

Плюси крему для мене:

  • приємний аромат, який довго залишається на шкіри
  • гарно усуває сухість та шелушіння шкіри
  • загоює рани та мікротріщини
  • добре усуває загрубілу шкіру на п'ятах (часто використовую його після педикюру)
  • знімає подразнення та почервоніння (особливо дієвий після гоління, наношу на ноги, і почервоніння майже одразу зникає )
  • зовнішній вигляд, приємна жестяна баночка, є різні об'єми (зручно брати з собою)
  • універсальність (деякі використовують і для обличчя, але це не моя історія з жирним типом шкіри)
  • економічний в використання
  • бюджетний.

Мінуси:

Для мене мінус це консистенція крему - доволу густа та жирна. Потрібно багато часу після нанесення, щоб крем ввібрался. Залищає жирні сліди на одязі.

Склад:

Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Paraffin, Panthenol, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminum Stearates, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Parfum.

Активною речовиною крему є пантенол (провітамін В5). Він допомагає у разі порізів, подряпин, знімає запалення та почервоніння.

Евцеріт є справжнім джерелом вологи для клітин шкіри. Він відновлює захисний ліпідний шар і поліпшує структуру шкіри.

Гліцерин чудово зволожує та утримує вологу всередині клітин.

Я задоволена таким універсальним кремом.

Класика від Nivea
Класика від Nivea
Класика від Nivea
Класика від Nivea
Класика від Nivea

Чоловіку давно полюбився цей лосьйон (і не тільки йому, він гарно усуває подразнення на ногах після гоління🤫). Він власник жирного типу шкіри, іноді після гоління бувають висипання.

Призначення лосьону: тонізація, зволоження

Тип шкіри: для проблемної.

Склад:

Aqua, Alcohol Denat. (14,42% об.), Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Decylene Glycol, Salicylic Acid, Zinc Citrate, Sodium Sulfate, Limonene, Linalool, BHT, CI 42090, Parfum.

Засіб містить активні компоненти, які запобігають запаленням, усувають висипання, регулюють роботу сальних залоз.

Відразу після нанесення на шкіру засіб заспокоює її, попереджає появу почервонінь.

Саліцилова кислота — підсушує висипання, має антибактеріальну дію.

Цинк — регулює роботу сальних залоз, захищає від висипань і запальних процесів.

Переваги для нього:

  • заспокоює шкіру після гоління
  • позбавляє почервоніння
  • має антибактеріальний ефект
  • гарно матує шкіру
  • простий та економічний в використанні (швидко вбирається,залищає на шкірі приємний аромат)
  • бюджетний
  • зручний флакон, об'єм 100 мл., зручно брати з собою.

Цей засіб вже класика, наступного разу хочемо спробувати заспокійливий лосьон після гоління Barbers, читала багато гарних відгуків.

Всім дякую за увагу!