Крем який попіклується про шкіру взимку)

Крем який попіклується про шкіру взимку)

Так як я власниця жирної, але зневодненої шкіри, то використовувати приходиться різні засоби кожної пори року, адже те що ідеально підходило влітку, може не працювати взимку 😉
Цього разу я шукала крем який буде добре зволожувати та живити шкіру.
Вирішила спробувати моделюючий нічний крем "Ikra" від української мереживої компанії "Джерелія ", як я зрозуміла з відгуків ця серія доволі популярна.

Пакування, склад та враження


Крем прийшов у скляній баночці, яка в свою чергу разом з пластиковою лопаткою для нанесення засобу знаходиться в картонній коробці.


Дизайн виконаний у чорному кольорі, лише написи білого та золотистого кольору.


Загалом вигляд презентабельний, такий крем не соромно і подарувати.


В складі крему такі олії: кокосова, ши, оливи, макадамії, крамбе , бабассу, та навіть екстракти чорної ікри і календули, еластин, Д-пантенол, вітамін Е.


Досить непоганий склад як для сухої та зневодненої шкіри.


Доречі, перевірку на безпечність компонентів засіб пройшов успішно.


Сам крем по консистенції нагадав мені...звичайний смалець... Такого ж кольору та текстури😅


Але сам засіб виявився хорошим, витрачається економно, швидко тане та поглинається не залишаючи неприємних відчуттів.


Після використання шкіра більш зволоженна та еластична.


Єдине що не дуже подобається так це запах, як на мене важкуватий, але він швидко зникає, тому не критично.


На теплу пору особисто мені даний засіб не підійде ( можливо власницям сухої шкіри), а ось для зими саме те!