BELENKAYA

Порівнюю гелі CeraVe

Порівнюю гелі CeraVe

CeraVe полегшили мені життя рівно в той день, коли зайшли на український ринок. Я чекала на цю продукцію дуже сильно, адже встигла надивитись на неї у влогах різних інфлюенсерів. Мене дуже підкупило, що можна придбати один засіб, застосовувати його для тіла та обличчя + не витрачати дуже багато грошей на пінки та гелі для душу окремо.

Останній рік я тестувала цих красунчиків. Зелений вже пустий, а блакитний тільки встигла оновити після повного закінчення, тому маю повноцінне враження від обох продуктів.

Логіка була проста і зрозуміла: маю жирну проблемну шкіру — маю потребу в глибокому очищенні.

Що по особливостям?

  • має прозору консистенцію, яка, на диво, не дуже активно піниться. Не можу сказати, що це дискомфортно, але після корейських пінок відчуття двоякі;
  • склад без агресії, навіть пасивної. Очищує максимально м'яко і не залишає відчуття стягненності;
  • не викликає почервоніння та роздратування;
  • гель був розроблений дерматологами для глибокого очищення, видалення надлишків себуму та освіження шкіри.

Що по складу?

  • містить три основні кераміди, гіалуронову кислоту та ніацинамід;
  • кераміди допомагають відновити та підтримувати природний бар'єр шкіри;
  • гіалуронова кислота допомагає зберегти природну зволоженість шкіри;
  • ніацинамід має заспокійливий ефект.

Мої враження після повної фази використання:

Не знаю чого саме я очікувала від гелю для очищення, але мені здалося, що ефект мав бути інший. Ніацинамід спровокував у мене легкі висипання, що взагалі було дивно очікувати від гелю для проблемної шкіри. Скажу чесно, в якийсь момент я почала використовувати його як гель для душу, не застосовуючи його для обличчя. Є підозри, що він не підійшов для моєї зневодненої шкіри і спровокував ще більшу втрату вологи. Спробую його ще раз влітку, можливо він занадто активний в період холодного сезону.

Цю версію я спробувала нещодавно, але беру вже вдруге. Об’єм зустрічаю виключно невеликий, тому закінчується швидше, ніж версія у 473 ml. Одразу скажу — це топ. Він дійсно пом’якшує шкіру і позитивно діє навіть на дуже сухі ділянки шкіри (лікті, коліна). Використовую його для обличчя та тіла, тому маю із чим порівняти.

Що по особливостям?

  • забезпечує відлущення ороговілого шару шкіри, не зачіпаючи при цьому захисний бар’єр;
  • має прозору консистенцію, яка досить добре піниться;
  • делікатний склад, який підходить для чутливої шкіри;
  • без аромату.

Що по складу?

  • містить три основні кераміди, гіалуронову кислоту та саліцилову кислоту;
  • кераміди допомагають відновити та підтримувати природний бар'єр шкіри;
  • гіалуронова кислота допомагає зберегти природну зволоженість шкіри;
  • саліцилова кислота відлущує, а також розчиняє себум, тому це чудовий компонент, якщо ви боретесь із чорними цятками на обличчі та тілі.

Мої враження після повної фази використання:

Дійсно дбайливе та ефективне очищення. Особисто мені цей гель підійшов набагато більше, аніж для жирного типу шкіри (хоча я дуже далека від сухості). Шкіра після вмивання стає дуже свіжою та м’якою. Ця версія не викликала у мене висипань. А ще я вподобала напівпрозору пляшку, адже ти бачиш, коли скінчиться засіб.

Більше ніж впевнена, що перший варіант не підійшов саме мені, адже бачу багато прихильниць зеленої версії. Мій досвід був трохи іншим, але я знайшла свій фаворит :)