alena.rosee

Тонуємо волосся з HAIRWAVE Silver Tone

Тонуємо волосся з HAIRWAVE Silver Tone

Всім привіт! 💕

Пару тижнів тому я отримала набір для освітленого волосся від HAIRWAVE Silver Tone - серія для нейтралізації жовтизни волосся.

Ой, яким кольором тільки не було моє волосся, але за роки перевтілень я повернулась майже в свій колір - теплий русий, який іноді підтримую подібним тоном фарби або розбавляю фарбуванням а-ля air touch та подібне ✨

Тому я була рада отримати нові для мене засоби для волосся, тим паче подібними засобами я користуюсь периодично, десь кожне 3-4 миття, для підримки бажаного кольору.

То ж давайти дивитись на результат 🤩

Мій набір складався з:

- Шампунь

- Бальзам

- Кондиціонер

- Маска для волосся

Я спробувала різні варіанти , де був шампунь та один із засобів догляду та одразу всю , шампунь - бальзам-маска, серію.

Результат , якщо використовувати Шампунь + Бальзам/Маска/Кондиціонер майже подібний, єдине що масочка все ж більш насичена. 💜

Якщо використовувати все за раз - ефект більш виражений.

В мене не було мети зробити волосся сіре чи сиве , хоча я колись фарбувала його і в такий тон, а просто трошки прибрати теплий відтинок, залишивши все одно теплу базу.

Як я писала вище, щоб підтимувати такий відтінок мені потрібно користуватись подібними засобами  десь кожне 3 чи 4 миття волосся.

Переходимо до засобів 🤓

Шампунь для нейтралізації жовтизни

Шампунь, як і всі засоби цієї серії, упаковано в лаконічний флакон. Ковпачок на кліку, закривається надійно.

Аромат - парфумерно-косметичний, навіть складно описати, мені пахне просто як в перукарні ✨

Сам шампунь густенький,фіолетового кольору, піниться добре, змивається також без проблем.

Як шампунь засіб мені сподобався.

Він досить добре промиває волосся, пересушки кінчиків волосся я не помітила , додає блиск волоссю.

Кондиціонер для волосся

Кондиціонер має досить густу консистенцію , на 2 місці кокосове масло в складі, але розподіляється по мокрому волоссю нормально.

Має такий же парфумований аромат як і у шампуня, насичений фіолетовий колір.

Витрачається не дуже економно, але для гарного тону я наношу побільше 😁

Тримаю 5-7 хвилин, змивається засіб з волосся легко ,проточною водою.

По ефекту додає волоссю блиск, додаткове тонування, розчісується волосся після цього засобу легко.

Бальзам для волосся мені показався дуже схожим з кондиціонером по відчуттям, на моєму волоссі, тому що консистенція, аромат та ефект подібний.

Тому про нього пишу разом з кондиціонером. Можливо для іншого типу волосся якась різниця і є, але на моєму волоссі ефект однаковий)

Маска для волосся продається в величенькій банці 450 мл, користуватись зручно.

Маска має той самий аромат, що і попередні засоби, але діє більш інтенсивно.

Вона і більше живить волосся, і насичує пігментом, після маски волосся блискуче, рівненьке , хоча воно в мене і так рівне, але вона додає приємної густоти, не перевантажує , тобто об'єм залишається, ну і тон більш інтенсивний. 🤩

На фото волосся ДО миття , денне світло .

Так як я його збиралась мити , можливо трошки заплутане на фото та після вчорашнього лаку, колір теплий -теплий , тому треба прибрати жовтизни )

Волосся одразу після миття ✨ Єдине що додала - пару пшиків термозахисту Balea (до речі також класна штучка) , висушила феном з брашем.

Волосся густе , рівненьке, досить еластичне та блискуче ✨ світло все те ж, як і на фото ДО.

Тому можу сказати , що ця лінійка для волосся мені сподобалась , знайомство пройшло добре 🤩 Дякую Мейкап за таку пропозицію тестування , було цікаво 💕

На мою думку хороший результат 😉 А ви як думаєте ?