ksnklb

Крем на всі випадки життя

Крем на всі випадки життя
Крем на всі випадки життя

Абсолютно базовий крем. Як дівчата казали, що він такий хороший, аж нудно?
Мені з ним спокійно, крем зволожує, створює сяючий фініш на обличчі та при цьому не провокує висипів.
Якщо у вас не проблемна шкіра і немає особливих запитів, окрім зволоження, то можна сміливо брати.

Крем на всі випадки життя

Туба виконана у стилі бренду: мінімалістично, мило, стильні надписи та потрібна інформація – вся тут. Кришечка фліп-топ приємного рожевого кольору, закривається добре. При покупці була запакована в слюду, що дуже добре, якщо купляти у магазині.
Об'єм 50ml. Тут потрібно зупинитися, адже я помітила, що крему у тубі налито не до кінця, а потім уважніше придивилась і помітила надпис "Номінальний об'єм", а якщо врахувати за яку низьку ціну я купила цей крем, то взагалі жалітися немає на що.

Крем білого кольору. Зазначено, що без ароматів, та я все ж чую дивний кремовий запах при нанесенні, який я чую і у сироватці від Lapush, тому можливо проблема лише у моїх відчуттях.
Текстура однорідна, конситеція кремова, середньої густини, дуже легко розприділяється. Якщо брати більше, то на моєму обличчі залишаються білі кремові смужки і потрібно чекати, щоб крем увібрався. А якщо наносити зовсім трішки, крем одразу вбирається у мою шкіру.
Алергічних реакцій, висипів і тд не було.

Але є нюанс, який можна помітити, якщо часто використовувати крем, особливо якщо шкіра комбінована. При нашаруванні густіших текстур, крем може скочуватись. От коли я наношу азелаїнову сироватку від Q+A, а зверху крем в перший день після ензимної пудри, то все добре, наступного дня вже можна відчути, що крем хоче скочуватись, а вже у день, коли я буду знову використовувати ензимну пудру, крем вже може буде скочуватись по обличчю. Тому навіть з ним комбінованій шкірі потрібне додаткове очищення.

Після нанесення крем залишає легкий блискучий фішін, після саме вбирання, на шкірі залишається ну дуже непомітна плівочка, яку можна помітити лише за доволі здоровим сяйвом на обличчі. Жирності, липкості немає.
Шкіра достатньо зволоженна, навіть взимку, м'яка, ніжна на дотик.
Жодної сухості за період використання не було.

Склад взагалі безпечний, у ньому є компоненти, які затримують вологу, як для останнього етапу догляду це нормально. Також олії, зволожуючі компоненти та екстракти.

Aqua – вода.
Ethylhexyl Stearate – емолент.
Hydroxyethyl Urea – гідроксиетилсечовина, зволожувач.
Pentylene Glycol – багатофункціональний зволожуючий і кондиціонуючий інгредієнт, розчинник.
Vitis Vinifera Seed Oil – олія виноградної кісточки, антиоксидант та емолент.
Cetearyl Olivate – емульгатор та елемент ковзання, підсилювач текстур.
Sorbitan Olivate – унікальний природний емульгатор.
Limnanthes Alba Seed Oil – емолент, має зволожуючі та пом'якшуючі властивості.
Glycerin – гліцерин, зволожувач.
Trehalose – пом'якшувач та зволожуючий інгредієнт.
Urea – сечовина, зволожувач.
Serine – амінокислота, використовується як зволожуючий компонент.
Glyceryl Polyacrylate – хімічна сполука, отримана з гліцерину. Після висихання утворює тонке покриття на шкірі.
Algin – альгін, натуральний згущувач.
Propanediol – гліколь високого ступеня очищення, має зволожуючі властивості, посилює дію консервантів.
Aloe Barbadensis Leaf Extract – екстракт листя алое, має зволожуючі та заспокійливі властивості.
Bioflavonoids – антиоксидант.
Brassica Oleracea Italica Extract – екстракт броколі, виявляється він має багато корисних властивостей: допомагає швидше загоюваті ранки, уповільнює старіння, допомагає відновленню шкіри, надає здорове сяйво шкірі.
Tocopheryl Acetate – антиоксидант.
Panthenol – пантенол, має заспокійливі властивості.
Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer – полімер та згусник.
Caprylyl Glycol – емолент з антимікробними властивостями, посилює дію консервантів.
Sodium Hyaluronate – ніалуронат натрію, зволожувач.
Pullulan – стабілізатор емульсії, дає швидкий візуальний ефект на шкірі.
Phenoxyethanol – консервант.
Ethylhexylglycerin – моноалкіловий ефір гліцерину, консервант.
Disodium Phosphate – найчастіше використовується як буферний агент/регулятор рН у догляді за шкірою.
Potassium Phosphate – використовується для регулювання (буферування) значення рН формули, підтримуючи його в кислотному діапазоні.