Demchenko Alina

Скраб з сонячним настроєм: Mermade What A Melon

Скраб з сонячним настроєм: Mermade What A Melon
Скраб з сонячним настроєм: Mermade What A Melon
Скраб з сонячним настроєм: Mermade What A Melon
Скраб з сонячним настроєм: Mermade What A Melon

Бренд Mermade з кожним днем набирає оберти і завойовує прихильність людей. Доглядові лінійки за тілом і обличчям, змінили повне уявлення про бренд в гарну сторону. То ж сьогодні хочу поділитися досвідом використовування скраба Mermade What A Melon. Маючи воістину літній соковитий аромат, кавуновий скраб має гарний вплив на психо-емоційний стан. Його яскравий запах, заповнює весь простір навколо себе, як тільки ви відкриваєте баночку.

Так,як я вже користувалась скрабами від цього бренду, я розуміла що мене чекає і тому хочу коротко вам розповісти, що треба чекати вам:

  • Цей скраб для любителів "по-жорсткіше" . Скрабуючі частинки в якомусь сенсі - агресивні. Не треба очікувати на м'який ефект. Якщо ви користувались цукровими скрабами, то знайте - цей жорсткіше.
  • Скраби мають дуже насичені аромати, вся ваша ванна буде заповненна ним, але ось на шкірі - аромат не відчувається.
  • І головне - скраб працює, авжеж якщо дотримуватись інструкції, або робити все доволі акуратно. Шкіра стає гладенькою, м'якою та зволоженною.

Це головні аспекти, про які ви повинні знати. Тож трошки детальніше саме про What A Melon. Як я вже говорила - він має ДУЖЕЕЕ насичений аромат кавуна. Це схоже не на природній аромат, а на харчовий, як наприклад в жуйці або морозиві. Він приємний, хоча і не в моєму стилі. Що до текстури, то на відмінно від мого першого ( а в мене це був Banana Nirvana) - вона тут зовсім інша. У бананового - більш тягуча текстура , схожа на мед чи варення, а ось у кавунового - здається більш суха. Вона не так розтікається, має окрім цукру ще якісь скрабуючі частинки. Але при тому що він сухіше - він не сухий. Я зустрічала скраби, які виглядали майже як звичайний скраб. Тут же є якась рідка "підложка" , просто не така тягуча, як у половини скрабів від Mermade.

Але результат такий же самий: шкіра ніжна, відчуття наче скинув декілька кіло.

Авжеж треба дотримуватись правил. Якщо сильно терти, можна травмувати шкіру. Сам бренд рекомендує нанести на шкіру на 10-15 хвилин, а потім ніжно масажувати протягом 2-3хвилин. Я скажу чесно - це не реально, принаймні в мене не вийшло. Я наношу його на декілька хвилин і потім акуратно починаю скрабувати його. Також бренд пропонує його використовувати в парі з масажною щіткою, але я не вирішила перевіряти цей лайфхак, бо це вже буде хардкор)

В цілому, маючи правильний підхід до продукту - він буде гарним помічником в СПА рутині.

Скраб з сонячним настроєм: Mermade What A Melon
Скраб з сонячним настроєм: Mermade What A Melon
Скраб з сонячним настроєм: Mermade What A Melon
Скраб з сонячним настроєм: Mermade What A Melon
Скраб з сонячним настроєм: Mermade What A Melon