Demchenko Alina

Коли тільки почав знайомство з гелевими олівцями

Коли тільки почав знайомство з гелевими олівцями
Коли тільки почав знайомство з гелевими олівцями
Коли тільки почав знайомство з гелевими олівцями
Коли тільки почав знайомство з гелевими олівцями
Коли тільки почав знайомство з гелевими олівцями

Все почалось с Zhukovka 🌸 . Саме вона вирішила підсадити мене на гелеву "голку" . І хоча в мене вже були олівці з гелевою текстурою, але я користувалась ними рідко. Чому ж так склалось ? Все доволі просто: мені було складно їх підточити. Звичайні точилки ламали гріфіль чи просто самі ламались. В хід йшов навик заточення олівців за допомогою леза, але це все одно дуже складно. Так ось після Лілі, я купила собі ще декілька олівчиків і ставав вибір - яку точилку купити.

Але нічого купляти не довелось, бо я знайшла свою стару косметичку і знаєте що там було ? Правильно - ось ця точилка від Essence.

Вона має два отвора для двох диаметрів олівців. Раніше, я користувалась ЛИШЕ звичайними олівцями і даний аксесуар був ідеальним. Він гарно заточував продукт, не ломав його і все було акуратно і зручно. Леза були гострі, не виривали грифель чи куски дерева і навіть через багато років користування і роки три проводенних у косметичці - він все ще ідеально заточує . Але звичайні олівці, може і концелярська точити. Але як же я була здивована, коли спершу підточила олівець для губ від LN pro, який має майже той самий матеріал що і від Lamel. Він підточив його акуратно та не побоюсь цього слова ІДЕАЛЬНО.

Я провела експеремент і на інших. В цілому - резульатотм задоволена. Продукт на місці, саме пакування майже добре виглядає.

Найплотніший пластик виявився у Maybelline, але точилка ідеально справилась як з пластиком, так і з м'якою текстурою. Доречі, цією точилкою я підточила і нещасний олівець Maybelline New York Tattoo Brow 36H над яким познущався як виробник, так і я.

Я дуже рада що знайшла свою точилку, бо вона виявилась ідеальною. Але наразі її нема в наявності, то ж я була б рада, якщо б ви поділились назвою або кодом товару, гарною бюджетную точилки.

Коли тільки почав знайомство з гелевими олівцями
Коли тільки почав знайомство з гелевими олівцями
Коли тільки почав знайомство з гелевими олівцями