Demchenko Alina

Бальзамів багато не буває : Flormar Lip Balm Apple

Бальзамів багато не буває : Flormar Lip Balm Apple
Бальзамів багато не буває : Flormar Lip Balm Apple
Бальзамів багато не буває : Flormar Lip Balm Apple

Як сказано в заголовку : БАЛЬЗАМІВ БАГАТО НЕ БУВАЄ. І це справді так. Як володар сухарів замість губ, вони в мене дійсно всюди. Стартися не посміхатися, коли вони пересохли - це моя реальність , бо хто ж хоче істікати кров'ю. І нажаль вітаміни і вода не дуже сильно допомагають саме з цією проблемою, а ось звичка мастити губи дійсно привела їх до людського вигляду.

Наразі я вирішила протестувати бальзам від Flormar. З його плюсів - наявність СПФ, що впринципі дуже необхідно і губам. Що ж представляє з себе цей бальзам ?

Формат майже класичний, звичайна помада в стіку, хіба що зріз доволі рідко зустрічається саме в бальзамах. Текстура дуже ніжна, але при тому щільна. Наноситься тоненьким шаром на губи і повірте, цього достаточно, бо два шари і ви бачите як з'являються білі полоски. Хоча з стіку чутно яскраво виражений аромат яблука, але при нанесені - його нема. Як і смаку доречі.

Фініш у помади : схожий на пів матовий, при тому шкіра губ - м'яка,гладенька, на відчуття як після "затирки" для пор. Бальзам гарно зволожує губи, після нього декоративна косметика лягає гарно. Спочатку, засіб доволі вітчутний на губах, поглинається поступово і при тому тримає ефект довго.

Продукт працює гарно і результатом я задоволена. Авжеж, можливо хотілось би більш активний аромат, але це в якомусь сенсі і добре що нема його )))

Бальзамів багато не буває : Flormar Lip Balm Apple
Бальзамів багато не буває : Flormar Lip Balm Apple
Бальзамів багато не буває : Flormar Lip Balm Apple