Vikulyk

Шоколадний пудинг для губ-це щось новеньке)

Шоколадний пудинг для губ-це щось новеньке)

Зовсім ще нещодавно хотіла спробувати інший шоколадний бальзамчик для губ, у дорожчого азіатського бренду, але він не такий доступний, тай не тільки в плані ціни.

А тут наш український виробник має таке чудо 😍.

Упакування дуже стильне і красиве у вигляді жестяної білої баночки, є спецільний спонжик для набирання продукту.

Аромат пудингу-шоколадний, дуже приємний і натуральний. Текстура доволі масляниста, відтінок напівпрозорий, майже не помітний.

Шоколадний пудинг для губ-це щось новеньке)
Шоколадний пудинг для губ-це щось новеньке)

Основні складники:

На початку оливкова олія, яка багата на антиокстданти.

Ланолін. Давно відомий чудовий засіб саме по догляду за губами, адже він чудово перешкоджає втраті вологи.

Олія какао. Подивна, пом'якшувальна добавка. Має загоювальну та тонізуючу дію завдяки наявності у складі метилксантину, кофеїну, танінів.

Олія ши. Хороший емолент, живить, зволожує, пом'якшує, заспокоює, захищає шкіру від впливу сонячних променів і сприяє її відновленню, має протизапальну активність і регенеруючі властивості.

Олія кокосова. Сприяє збереженню пружності та еластичності, відновлює проблемну та пошкоджену шкіру.

Олія жожоба. сприятливо діє на шкіру, Дуже добре її пом‘якшуючи.

ВІтамін е. Є основним фізіологічним антиоксидантом шкірного бар'єру.

Як бачимо склад чудовий, а що по дії?

Пудинг чудово зволожує і пом‘якшує шкіру, якщо нанашу ввечері, то навіть на наступний день відчуваю комфорт від нього. Він швидко вбирається, проте ефект зволожених губ тримається довго.

Продукт виявився досить ефективним для мене, що можу користуватись раз в 2 дні і цілком достатньо.

Я вважаю засіб доволі ефективним в плані загоєння та відновлення і готова повторити його знову, а поціновувачам шоколаду він особливо прийдеться до душі❤️