Demchenko Alina

Найпопулярніший продукт косметичок : LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner

Найпопулярніший продукт косметичок : LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner
Найпопулярніший продукт косметичок : LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner
Найпопулярніший продукт косметичок : LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner
Найпопулярніший продукт косметичок : LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner

Про цей продукт я чула від знайомих, колег та подружок. Про його текстуру, стійкість і комфортність - почали ходити легенди. Але я довгий час не наважувалась на цю покупку. Але і в цьому Клуб допоміг мені . Завдяки ельфійці Zhukovka 🌸 в мене опинився цей чарівний олівчик у відтінку 401.

Цей олівець має гелеву формулу, що майже не відчувається на губах. Легка, супер пігментована текстура, наче масло розподіляється по шкірі губ, створюючу напівматовий, пудровий ефект . При тому, використавши олівець на не підготовлену шкіру губ, я не помітила якоїсь особливої сухості чи проблем під час нанесення. Стійкість у засоба дуже гарна. Напої та легкий перекус не зашкодять зовнішньому вигляду помади, хіба що може трошки втекти зі слизовою. З губ стирається міцелярною водою і гідрофільною олією. Звичайний засіб для вмивання - з цією задачою не дуже справляється, залишаючи сліди олівця.

Текстура, пігментація - мені сподобались. Я розумію причину, через яку цей олівець став мего популярним.

А тепер про колір ... Він максимально поганий 😂 Ну правда , як так то ? На сайті та й на кінчику (який взагалі то повинен показувати який колір чекає всередині) - це взагалі не те що ми отримаємо в результаті. На мені це виглядає як консилер від темних кругів. Такий блідо лососевий, схожий на неправильний колір тонака. Через суперську пігментацію, він повністю перекриває рідний колір губ і це виглядає ну максимально дивно ))) Не стала вас лякати своїм обличчям з цим відтінком )))

Що до самого олівця і текстури : 10/10 . Завдяки САМЕ текстурі, я вже придбала собі інший відтінок, який правда ще не встигла протестувати 😂

Що до кольору : 2/10 . Можливо підійде блідим блондинкам )

Що я буду з ним робити ? Мабуть інтигрую якось. Буду поєднувати з більш темним олівцем для розтушовки, чи робити якісь світлі стрілочки на очі.

Найпопулярніший продукт косметичок : LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner
Найпопулярніший продукт косметичок : LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner
Найпопулярніший продукт косметичок : LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner