Anna_feerie

База під тіні з натуральним складом

База під тіні з натуральним складом

Любов до декоративної косметики з натуральним складом спонукає шукати еко-альтернативи для моїх фаворитів. Поки що найскладніше - це знайти робочий праймер під тіні.

База від Benecos підкупила хорошим складом (там і мигдальна олія, і протеїни, і вітамін Є, і міка), прийнятною ціною та сяючим фінішем. Відгуки шукала на іноземних ресурсах (продукт німецький, тож довелося довіритися гугл-перекладачу). Думки користувачів були різними, тому я вирішили сама протестувати.

База під тіні з натуральним складом
База під тіні з натуральним складом

Стійкістю не може похизуватися, я пробувала наносити тіні одразу після нанесення цього праймера, а також після висихання праймера. Але обидва способи не додають тінями стійкості. Пігменти та розсипчасті мінеральні тіні взагалі не варіант - адже за пару годин вся краса збирається в складках повік(( Більш-менш нормально тримаються сяючі тіні від Estee lauder, але вони також тримаються години 4 в кращому випадку.

Ще один мінус - якщо нанести близько до ока, в мене починають пікти очі, а це взагалі не ОК. Тож, щоб не викидати, іноді використовую цю базу в якості рідких тіней. При такому способі отримую вологий ефект з ледь помітною золотою пігментацією.

Якщо ж ви знаєте хороший праймер, який дійсно тримає тіні та має натуральний склад - порадьте, будь ласка 🤗🤗🤗