Strange Love

Тінти - найкращий різновид засобів для губ. Чому українки так рідко про них знають?

Тінти - найкращий різновид засобів для губ. Чому українки так рідко про них знають?

Як на мене, тінти - найбільш недооцінені українками засоби для губ. Вони зручніші за звичайні нам олівці та блиски. Сьогодні покажу вам два улюблені тінтики:

  • The Saem Saemmul Mousse Candy Tint 06 CHAITEA MOUSSE
  • Peripera Ink Airy Velvet 08 PRETTY ORANGE PINK.

Ідеальний попелясто-рожевий. Я буквально бачу сірі відтінки у ньому. Лягає ідеальним матово-оксамитовим шаром. Розприділяю його пальцями від слизової і до самого краю. Стійкість шикарна - близько 7-9 годин. На губах дуже комфортний, не сушить.

Доволі незвичний відтінок у нашому регіоні. Але я навмисно обрала саме його. Помаранчевий прекрасно нейтралізує синюшність моїх губ в холодну пору, тому в результаті я отримую персиковий відтінок. Такий унікальний, соковитий і освіжаючий. Стійкість також чудова. З кожною годиною колір стає все більш натуральним, рожево-кораловим.

Їх можна використовувати в якості рум'ян, як кольоровий коректор під блиск та як самостійний продукт. Раджу обирати саме корейські тінти, адже вони справді дуже якісні і стійкі.