Дарина🦉

Суха олія для кутикули "Голографічна" Shelly

Суха олія для кутикули "Голографічна" Shelly
Суха олія для кутикули "Голографічна" Shelly

Всі привіт!

І знову приємне здивування від Shelly. На цей раз від "голографічної"сухої олії для кутикули. Перед цим, я була приємно враженна від олії для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е, робила допис тут https://club.makeup.com.ua/post/29323/ . Але, і ця суха олія змусила мене в неї закохатися.

Тож мої враження!

Зовнішній вигляд

Дуже гарний, естетичний (матовий) скляний флакончик, ніжно бірюзового кольору. На флаконі, є "віконце", де можно побачити мерехливу рідину засобу. Кришечка з пепеткою міцно закривається. Об'єм 30 мл.

Аромат та консістенція

Має легкий, приємний аромат мікса ягід, сильніше відчувається соковита вишня. Аромат зберігається на руках, деякий час.

Консистенція - масляниста рідина, прозорого кольору з срібними маленькими частинками (блистівками). Дуже приємна текстура, вона не розтікається по всім рукам, і навіть добре тримається в дозаторі при нанесенні. Спочатку я думала, що нанесення не буде таким комфортним, як у стіка з олією, але ні, завдяки своєй текстурі, все виходить дуже охайно.

Склад (інформація з сайту)

Isopropyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Mica, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate.

Активні компоненти забезпечують інтенсивне зволоження, живлення та пом'якшення кутикули.

Спосіб використання

Перед використанням струсити флакон. Нанести декілька крапель олії на кутикулу, помасажувати.

Суха олія для кутикули "Голографічна" Shelly
Суха олія для кутикули "Голографічна" Shelly

Переваги олії для мене:

  • Олія миттєво вбирається, 2-3 хвилини, не залишаючи ніяких слідів жира чи липкості (дуже зручно та практично);
  • Гарно зволожує шкіру (крем мені, після неї не потрібен);
  • Надає гарного сяйва шкірі (правда ефект фотошопу);
  • Дарує дуже приємний аромат;
  • Руки віглядують доглянутими, а нігті здоровими (нігті після двох тижднів використання стали набагато міцнішими) ;
  • Економічна витрата, вистачає пару крапель для одного нанессення (цього флакону вистачить дуже надовго).

Мені здається, що ця суха олія, буде знахідкою для майстринь з манікюру (економія часу, економічність в використання, миттєвий ефект).

Я дуже задоволенна, цим засобом, тому сміливо всім рекомендую, бо користуватися ним одне задоволення!

Shelly 💙