Ільчук Анна

Лінійка догляду для волосся від Kallos Cosmetics

Лінійка догляду для волосся від Kallos Cosmetics
Лінійка догляду для волосся від Kallos Cosmetics
Лінійка догляду для волосся від Kallos Cosmetics
Лінійка догляду для волосся від Kallos Cosmetics
  • 1) шампунь

Чудовий шампунь. У мене нормальний тип шкіри голови, та тричі пофарбоване волосся , що потребує зволоження. Тому майже після будь-якого іншого шампуню вже на наступний ранок було жирне коріння, та змучена суха довжина. І я ніяк не могла підібрати очищення... З цим шампунем ситуація краща. Мию голову раз на два дні, що мене цілком влаштовує. Мию один раз, проте коріння добре промивається, а довжина, на диво, зовсім не пересушується. Ніжна гладенька та блискуча. Тим паче після маски та бальзаму. З розчісуванням проблем взагалі немає, тому що навчилася як слід використовувати засоби. Тож дією шампуня задоволена.

  • 2)Маска

Маска дуже сподобалась . Має приємну консистенцію та аромат. Після нанесення волосся одразу стає м'яким,легко прочісувати. Після просушки блискуче,не потребує вирівнювання.

В мене фарбоване волосся довжиною до плеч.Наношу на промокнуте рушником волосся,тримаю 5-10хвилин.Після неї волосся наче чимось смазане-блискуче ,сухих кінчиків майже нема,розсипчасте,чудово зволожує і робить волосся еластичним і природньо блискучим! 🥰

За таку ціну маска просто супер!