O’Ostah

Mr.Scrubber Sunny Banana Scrub

Mr.Scrubber Sunny Banana Scrub

Найкращий скраб для мене - це той, після якого шкіра палає) Тобто, чим жорсткіший, тим краще. Саме тому багато років поспіль я користувалась кавовими. Ба більше, інколи навіть залишки із кавомашини йшли у хід - безвідходне виробництво, так би мовити😂 Але тримати вологу каву в банці несолідно і негігієнічно, тому знайшла свій найкращий «сухий» скраб від Mr.Scrubber.

Mr.Scrubber Sunny Banana Scrub
  1. Пакування. Зіп-пакет упаковано у стильову лаконічну коробку. Я таке люблю.
  2. Його можна наносити на розпарену шкіру і він не буде розчинятись у воді, як сольові чи цукрові скраби.
  3. У складі є олійки - завдяки цьому продукт менш агресивний та не сушить шкіру.
  4. Приємний аромат. Пробувала різні, але першим був саме мікс банану і кави. А фаворит - із шоколадом.
  5. Це дійсно непоганий спосіб привести шкіру в тонус (якщо додати фізичну активність і прибрати солоденьке).
  6. Український виробник💪

В інструкції вказано, що змивати потрібно звичайною водою. Та я змивала гелем і наносила після цього ще одну жорстку штучку, яку рекомендую усім, хто не має алергій та не боїться незабутніх відчуттів 🌶️🔥Це був мій незмінний дует під час схуднень, щоб підтримати шкіру в притомному стані.