Сироватка за 2100₴: Чи варта вона уваги?
Чергова корейська сироватка, однак з доволі високим прайсом (а ще не так давно була по 600₴, еххх...)
Mizon Original Skin Energy Peptide 500 - хороша сироватка на кожен день. Основний її плюс - висока концентрація пептидів. А як ми знаємо, вони необхідні шкірі для здоров'я і молодості.
Однак чи вартує вона своїх грошей?
Скоріше ні, ніж так. Вона прекрасно справляється зі своїми головними завданнями. Добре зволожує шкіру, робить її гладкою та с яючою. Під час регулярного використання обличчя справді починає виглядати свіжіше. Ми ж з вами дорослі дівчатка і тому знаємо, що жоден крем чи сироватка не здатні повністю вирівняти рельєф обличчя та повернути вас на 15 років назад. Однак деякі мімічні заломи все ж стають менш видимими, а шкіра стає більш сяючою і здоровою. Але на цьому все. Ніякої магії.
Краще придбати ретиналь + дешевші пептиди
Всі ми хочемо зекономити та знайти альтернативи. За 2100₴ можна придбати ретиналь, а на здачу взяти іншу пептидну сироватку. Наприклад, від The Ordinary. Це буде значно мудріша інвестиція в догляд. Купувати нову баночку Mizon Original Skin Energy Peptide 500 я не стану саме тому, що існують безліч дешевших, але не гірших альтернатив.
Коментарі (0)