Milans

Пензлі для тіней Bobbi Brown, Zoeva та інші

Пензлі для тіней Bobbi Brown, Zoeva та інші
Пензлі для тіней Bobbi Brown, Zoeva та інші

Пензлики для тіней, моя актуальна тема протягом довгого часу. Чесно кажучи, я поняття не маю скільки штук вже купила, і відповідно викинула/подарувала. Як то кажуть «все не те». Розчарувавшись в Make-Up Atelier Paris, з ворсом соболя, я продовжила пошуки, допис на них 👇

https://club.makeup.com.ua/post/29478/

Тож до вашої уваги Bobbi Brown Eye Sweep Brush. Пензель доволі об'ємний, злегка притиснутий. Дуже добре наносить продукт на верхню повіку та на низ під око, звичайно ж чудово тушує.

Я її використовую для «тонування» повік в легкі напівпрозорі або нюдові відтінки, не знаю як це називається у візажистів, і якщо візажист читає цей допис, то напишіть, будь ласка, як це називається 😂 коли береш і від душі мазюкаєш на повіки і під очі чим-то не яскравим 😚 легким, щоб додати відтінок 😊.

Далі мені потрібна схожа але трохи менше розміром, щоб зручно було наносити темніші відтінки. Я замовила Zoeva 239, і вже отримала її, тому вона потрапить у цей допис. Потім мені потрібно щось тонше, для тонких ліній, і середнє за розміром не завадить. Поки ще в пошуках то взяла Bogenia.

Буду дуже раз рекомендаціям, якщо у вас є улюбленці напишіть 🙌

Пензлі для тіней Bobbi Brown, Zoeva та інші
Пензлі для тіней Bobbi Brown, Zoeva та інші
Пензлі для тіней Bobbi Brown, Zoeva та інші