your_doc_mary

ЯК ЧИСТИТИ Tungle Teezer

ЯК ЧИСТИТИ Tungle Teezer

З щітками для волосся я ще з 2015го,коли вони тільки набирали популярність. Рожево-чорна справа ось з тих часів. Слугувала мені завзято й прочісувала мокре довге волосся.

Але як і всі щітки вони брудняться й залишають на зубчиках волосся. Тільки два роки тому я знайшла штучку-виручалочку для мегалегкого чищення. Коштує в районі 15грн 😱

На відео показала принцип роботи (копила волосся тижні два,щоб показати. Вибачаюсь за неестетик 🥲)

В доповнення скажу,що поки це найкращі щітки для волосся.

💓Я мала волосся до поясу і ця маленька щітка легко й швидко розчісувала як мокре,так і сухе волосся.

💓Колтуни,вузлики,а особливо перепалене міліруванням волосся розчісувало в момент і безболісно.

💓 Ну дуже компактна,щоб всюди брати з собою

У мене ще є велика щітка з ручкою,і вона теж вау вау вау,але я віддала брату,бо не могла дивитися як він розчісує свої божественні локони поганою щіткою.

Також,я пробувала Tungle Angle - вони дуууже гарні,але рвуть волосся добряче,і фарба швидко злазить. Знову до порівняння з моїми малюками - малюк Tungle Teezer прожив і досі живе 9 років (обоже,реально😱). Так,пару зубчиків відпало,так,зубчики втратили форму,так,за стільки років трохи зламалася кришка,але все ще прочісує,і все ще зручно кинути в одну із сумок.

І здається,Angel не являється дочірньою Teezer,але не впевнена на 100%

Коротше ось вам лайфхак на відео

А ви покажіть своі Teezer,якщо маєте 🫶🏻