Христина 🌺

Багатофункціональний незмивний кондиціонер…

Багатофункціональний незмивний кондиціонер…

З брендом SheaMoisture познайомилася відносно недавно. В мене є іхня маска для волосся... і вона фантастична.

Тепер вирішила взяти додатковий догляд.

Це незмивний кондиціонер для сухого і ламкого волосся. Основне його завдання- відновлення сухого і ламкого волосся, яке він готує до легкого укладання.

Також відновлює ламке волосся після термоукладання, зменшуючи ламкість на 87%.

Звучить гарно, працює так само...

Він повністю складається з натуральних компонентів. Сюди входять мед манука, йогурт, масло ши. До речі, масло ши закуповується за принципами справедливої торгівлі ( про це є ціла стаття, яку я описувала в дописі про маску...досить цікаво було мені її прочитати).

Запах тут...я навіть не знаю, як описати, це треба відчути особисто. Він фантастичний. Його хочеться нюхати весь час.

Кондиціонер по консистенції як йогурт. Щоб витиснути на руку, потрібно докласти зусиль.

Наношу на вологе волосся, розподіляю, як і зазначено, гребінцем.

Після нього волосся гладеньке, блискуче, з супер класним запахом. Єдине, що цей запах тримається не довго.

Воно не так пушиться, не так сильно ламається при сушінні феном. Я дуже боялася, що кондиціонер буде жирнити волосся. Але ні, на жирність він ніяк не впливає.

Тут дійсно, так як помітила cosmicgirl , правильне обтяження. Бо в мене було моделювальне молочко Kerastase...я не змогла ним користуватися, волосся було дуже важке і липке. Тут такого немає.

Кондиціонером дуже задоволена. Я якраз шукала такий догляд за волоссям.

Багатофункціональний незмивний кондиціонер…
Багатофункціональний незмивний кондиціонер…
Багатофункціональний незмивний кондиціонер…