Христина 🌺

Бальзам для губ SheaMoisture…

Бальзам для губ SheaMoisture…

Недавно спробувала ліній для волосся від цього бренду. Тож було цікаво спробувати щось ще. Увагу звернула на бальзам для губ. Там було 3 кольори. Рожевий. Але по відгуках зрозуміла, що він трішки жирний. Я такого ефекту не люблю.

Білий- класичний. Мені ж захотілося якоїсь ізюминки в складі. Тому залишався тільки оранжевий.

Купувала ~ за 100 грн. Ціна дуже навіть класна.

Бальзам для губ SheaMoisture…
Бальзам для губ SheaMoisture…

Ніби простий, але цікавий. Склад 100% натуральний. Плюс тут ще є олія гібіскуса. Коли обирала, то саме цей фактор виявився мені цікавим.

Бальзам твердий. Зараз холодно, можливо, коли потепліє, то він стане рідшим.

Я коли відкрила його, зразу подумала, що він мені не пілійде, бо буде як смалець на губах. А такого я не люблю, як і такого ефекту, як дає вазелін.

Запах трішки є, він такий самий, як в нічної маски для губ Essence. Але мені він чомусь дуже подобається.

Я нанесла його на губи...а він взагалі не жирний 😳. Абсолютно не залишає плівки/маски, не обтяжує губи. Дизайном він схожий на бальзам Bielenda з манго...колись такий мала. Але він мені не сподобався, бо розтікався по губах. Цей же тримається "купи".

Він максимально зволожує губи. Зараз вони в мене особливо сухі...а з ним сухість пройшла за 2 рази.

А яку він форму придає губам...я не знаю, як він це робить.

Спочатку я наношу контурний олівець Catrice, а тоді цей бальзам...це дууууже класне ліп комбо. Губи виразні, пухкі і великі.

Зараз він мені замінив всі блиски, бо жоднн з них не давав мені такого ефекту. І, зовсім ні, в мене класні блиски: Artdeco, Clarins. Але цей бальзам просто маст хев в таку погоду.

На літо, швидше за все, буде занадто живильний.

Але зараз я просто не можу " відірватися" від нього.