Yuriivna 🌸

Аромадифузор з цитрусовою свіжістю Ipuro Essentials Lime Light

Аромадифузор з цитрусовою свіжістю Ipuro Essentials Lime Light

По-перше хочу побажати продуктивного нового тижня усій спільноті,адже через декілька днів свято,тому не забудьте обрати подарунок та привітати другу половинку🤍
По- друге хочу розповісти про цей пахучий аромадифузор,який можна як подарувати,так і замовити його собі в дім.
Аромадифузор я отримала у подарунок перед самим Новим Роком,мені особисто подобається коли квартира наповнена ароматами,але щоб це було ненав'язливо.
Згодом я почала його тестувати,хоча тестування аромадифузору не дуже й то складне,поставила на стіл та хай собі наповнює кімнату.
Тому спочатку я відкрила перший корок,який закручувався,аби нічого не вилилось та замінила його на інший корок,з прорізом,куди й власне поставила дерев'яні палички,проте я поставила одразу всі,які йшли у комплекті.Згодом,зрозуміла,що така кількість то є забагато,бо аромат був дуже насиченим,але на мою кімнату то виявилося занадто,тому вирішила залишити в аромадифузорі лише тільки дві палички і залишилась задоволена.

Аромадифузор з цитрусовою свіжістю Ipuro Essentials Lime Light

Нажаль,витрата виявилася більша,аніж я думала напочатку використання.Це єдиний мінус,можливо це частий фактор усіх аромадифузорів,але ж хочется,щоб він стояв довше,але я знайшла вихід з цієї ситуації.Повторюсь,я просто залишила дві палички у аромадифузорі,замість тої кількості,яка була у наборі.В результаті,я нічого не втрачаю,аромат як був відчутним,так і є,так він не такий концентрований,він легше,тягнеться легким шлейфом,але Ваші гості будуть відчувати його вже на порозі Вашого дому та питати що це за аромат,бо так саме було у мене ☺️
Витрата також стала на порядок економніша зі зменшенням кількості паличок.

Цей критерій я залишила так сказати на "десерт",бо розгадувати його дуже цікаво.
Спочатку напишу початкові та кінцеві ноти та ноту серця
Початкова нота💚
бергамот, помаранч, вербена, лемонграсс
Нота серця 🤍
жасмин, тмин, конвалія, Пеларгонія
Кінцева нота 💙
ваніль, померанець
Який насправді аромат для мене?
Мені аромат асоціюється з лаймовою цукеркою,на першому місці саме лаймовий свіжий аромат,але є як кислинка,так і солодкість,можливо цю солодкість та пудровість дає ваніль.Квітів я майже не відчуває,можливо вони дають баланс у всій цій композиції,тому що гіркоти від лайму не відчувається.Мені подобаються цитрусові аромати,тому цей аромат це прямо влучання у смаковий світ ароматів.
На сайті цього бренду немає,але він є на інших сайтах,тому знайти його зовсім не важко,також бренд представляє й інші аромати,які поділені на різні групи.
У мене аромат який може підійти як для дому,так і для автомобіля.Це може бути гарним варіантом для подарунку або гарним подарунком для себе 🤍