Олена Романюк

Invisibobble - моє перше знайомство

Invisibobble - моє перше знайомство
Invisibobble - моє перше знайомство

Майже 5 років я була власницею каре, різної довжини та форм і прекрасно обходилася без будь-яких аксесуарів для волосся. Але, вже більше року я відрощую волосся. Звісно, настав той момент, коли виникла потреба зібрати волосся. Знайшла резинку-пружинку noname, яка дуже тягне мені волосся, я постійно відчуваю натяг, це напружує.

Тож, в останнє замовлення з ЄС, я вкинула упаковку гарненьких Invisibobble, щоб нарешті оцінити, що ж вони з себе уявляють та чи варті своїх грошей.

Я обрала резинки Invisibobble Original Forbidden Fruit, класичний варіант, ще бачила є slim, power, дитячі. І, звісно, розмаїття кольорів, матові, з блискучими вставками, навіть з декоративними підвісками.

Пакування та зовнішній вигляд:

Я отримала крихітну прозору коробочку з 3-ма резиночками (не розумію, чому не компонувати різні кольори?) Коробочка виглядає святково та гарно, у ній же можна зберігати новенькі, запасні резиночки.

Кому цікаво, розмір коробочки 3,5*3,5 см, а сама резиночка має діаметр 3,3 см 😂Чесно, я була вражена такими параметрами 🙈

Колір Forbidden Fruit - ніжний, весняний, не яскравий.

Я шукала такий відтінок, щоб не був яскравою плямою на світлому волоссі, але легко помітним в побуті 😅.

Ці резинки щось середнє між матовими та глянцевими, тобто блиск присутній, але він не кричущий.

Invisibobble - моє перше знайомство

Одразу почну з позитивного (спойлер, негативного не знайшла 😉):

- мені вистачає 2-ох обертів, що втримати хвіст

- не тягнуть волосся, зовсім, геть, ніяк! Я проходила 5 років з каре та забула, що таке зібране волосся, абсолютно не відчуваю, що на голові є хвіст та резинка, після якої болітиме голова

- не виривають волосся, звісно, коли я її знімаю, не тягну, як маніяк. Акуратно перший оберт, потім знімаю і все, жодних неприємних відчуттів чи тріску волосся

- дійсно не залишають заломів, у мене тонке, пухнасте, майже дитяче волосся, зі звичайною резинкою - це завжди помітні сліди

- резинки можна помити, можна на мокре волосся, можна з масляною маскою на голові, і їй нічого не буде

- добре тягнуться, м'які, не тугі, як резинки noname

У підсумку, перше знайомство пройшло дуже вдало, мої очікування виправдалися.

Ну єдине, що мені не подобається, це чекати доставку з ЄС, і все 😉

Щодо ціни на ці аксесуари (пишу це слово, бо Invisibobble використовують ще, як браслет), звісно, можна придбати резиночку noname, можна придбати жменьку прикрас а-ля Pandora на китайському сайті, чи Tangle Teezer "по якості оригіналу", але дешевше. Можна, але оригінал є оригінал, в нього вкладені ресурси, знання інших людей. Інколи, потрібно себе балувати та дозволяти навіть такі смішні дрібнички, як популярна резинка-пружинка 😉