Demchenko Alina

Крем який ідеально вписався в компанію : Sane Hyaluronic Acid + Vitamin C + E

Крем який ідеально вписався в компанію : Sane Hyaluronic Acid + Vitamin C + E
Крем який ідеально вписався в компанію : Sane Hyaluronic Acid + Vitamin C + E
Крем який ідеально вписався в компанію : Sane Hyaluronic Acid + Vitamin C + E
Крем який ідеально вписався в компанію : Sane Hyaluronic Acid + Vitamin C + E

З кремом від бренду Sane я познайомилась випадково. І хоча я спецільно підходила до відділу з цим брендом, приходивши за маскою, але хто я така що б проігнорувати знижки (доречі на мейкапі були на нього краще знижки десь місяць тому, тож раджу слідкувати) .

Крем майже класичного об'єму, 40мл, знахдиться у м'якій білій тубі, яку прикрашає мінімалістичний напис та логотип бренду. Взагалі вся продукція бренду виповнена у єдиному стилі, то ж треба читати написи. Але мені це подобається. Щось є супер естетичне в цьому пакувані. Принаймні для мене він виглядає дорожч а ніж є .

Мою увагу првирнув не тільки дизайн цього крема, а й те що цей засіб розрахован для чутливої шкіри і містить в собі Вітамін С, який багато хто боявся, да і в деяких його формах підійшов не всім. В мене ж цим компонентом відносини щось по типу 70% на 30%, при чому 70 в кращу сторону.

Крем має легку, ніжну текстуру, яка наче перетворюється на воду, при потрапляні на шкіру. В флаконі, аромат здається більш жовто-молочним ( на камері доречі на багато помітніше а ніж в реальності) . Аромат нагадує вітамін С, але не той що за смаком як апельсинка ))) Але на шкірі аромат не відчувається !!! Тож не перейматесь)

Як я вже сказала, текстура кремоподібна, але при потрапляні на шкіру - тане і стає як сироватка якась. Після нанесення, крем поступово поглинається, перший час є легка липкість, але після - шкіра гладенька і свіжа на вигляд. Я би сказала що крем досить нейтральний по першим ознакам : легке зволоження, не викликає почервонінь, нових висипань, не сушить шкіру і не робить її більш жирною. Але є одне "але" : я помітила що він дійсно допомагає прибрати почервоніння прищів. Вони авжеж нікуди не зникають, але скоріше стають менш червоними і болючими.

Крем гарно працює з 70% моїх засобів ,я к з сироватками, атк і з гелями для вмивання. Особливо він гарно спрацював з Collagen Multi Care Cream-Toner від Eyenlip, з яким всі інші крема давали надто-жирний ефект. А також єдиний крем який потоваришував з сироваткою від Eveline і розкрив її потенціал.

Однозначно Sane Hyaluronic Acid + Vitamin C + E Face Cream For Sensitive Skin справив на мене гарне враження і я жодного разу не пожалкувала, що взяла його в моменті знижкової горячки. І хоча в мене (завдяки мейкап клубу) стало більше кремів а ніж завжди - цим я користуюсь майже постійно.

Це гарний бюджетний, легкий крем, який підійде для жирного типу шкіри і не наробить біди.

Крем який ідеально вписався в компанію : Sane Hyaluronic Acid + Vitamin C + E
Крем який ідеально вписався в компанію : Sane Hyaluronic Acid + Vitamin C + E
Крем який ідеально вписався в компанію : Sane Hyaluronic Acid + Vitamin C + E