Anna_feerie

Досі купуєте гігієнічні засоби в мас-маркеті? Тоді ми йдемо до вас, адже є Feel Fine!))

Досі купуєте гігієнічні засоби в мас-маркеті? Тоді ми йдемо до вас, адже є Feel Fine!))

Кілька місяців тому я встигла закупитися по акційним цінам, то ж тепер можу зробити огляд 🔥

Feel Fine - це український бренд професійної косметики, який також виробляє засоби жіночої гігієни. - Теж мені, здивувала, тих брендів сотні, хоч в аптеці, хоч в супермаркеті, - скажете ви. А я відповім: це абсолютно новий рівень якості і комфорту. Адже продукція FF натуральна, безпечна для тіла та природи та ефективна!

Але спочатку давайте визначимось, для кого саме створені такі засоби. Тож, якщо ви:

🌷 Відчуваєте дискомфорт під час використання звичайних прокладок (печіння, свербіж тощо)

🌷 Нервуєте через відчуття "парилки" (ніби тіло загорнули в поліетилен)

🌷 Не задоволені гігроскопічністю навіть нічних (і вимушені були купити водонепроникне простирадло, як дехто 🤪)

🌷 Обираєте більш екологічні альтернативи звичних продуктів - то цей допис точно для вас🤗🤗🤗.

Досі купуєте гігієнічні засоби в мас-маркеті? Тоді ми йдемо до вас, адже є Feel Fine!))

Більшість лікарів наголошують, що використовувати гігієнічні засоби щодня не корисно, тож я використовую їх на початку та в кінці особливих днів (до речі, це дуже зручно 🤗). Щоденки від FF дуже тоненькі, мають зручну форму та зовсім без віддушок. Замість неї посередині засобу розміщений аніоновий чіп з турмаліну, який запобігає розмноженню бактерій, які і є причиною виникнення запаху.

Під час використання помітила один недолік - нестача клею (він теж натуральний, але замало, тож не завжди гарно кріпилися). Про це написали виробнику і він обіцяв в наступній партії вирішити цю проблему.

Денні прокладки кріпляться без проблем, однак я все ж раджу обирати бікіні з щільним приляганням до тіла (та це стосується використання будь-яких прокладок). Поверхня дуже приємна, протягом носіння не скочується в шар вати, як це було з іншими натуральними засобами, напроти, тримає форму і виконує всі функції.

Щодо гігроскопічності, то справді засіб дуже класно абсорбує рідину. Виробник відзначає, що це на рівні 4-5 крапель мас-маркетових виробів. Особливий кайф, це відсутність того бісячого відчуття парилки, коли тобі і жарко, і парко, і взагалі 🤪

🌼 треба прилаштуватись до кріплення, щоб крильця виконували свою функцію на всі 100

🌼 В якості нічних декому, можливо, не підійде через розмір (з гігроскопічністю, як я вже сказала, проблем немає, але довжина щось середнє між найменшими денними та нічними в відомого виробника).

Більше не знаю, що можна включити до недоліків, адже вони реально класні!) Я навіть пробувала як в рекламі - наливати рідину та потім притискати серветкою - справді, вона залишається сухою, дивина та й годі)))