Mila__Mi

Ламелярна маска, яку не потрібно змивати

Ламелярна маска, яку не потрібно змивати

Раніше я описувала сироватку з віт. С від Jole і показала як вона спрацювала на моїй шкіри
https://club.makeup.com.ua/post/29805/


Хочу також нагадати, що все працює у комплексі і щоб досягти того результату я також додатково використовувала маску про яку сьогодні і буде йти мова.

Для яких типів шкіри призначена:
🔹чутливої, подразненої, атопічної, з куперозом та розацеа

На початку маска була запакована у захисну вакуумну плівку. Повторюся з попереднього допису, що це дає гарантію, що цим засобом до вас ніхто не міг скористатися.

Скляна баночка з напівтемного скла. Кришка глянцева з пластику. На баночці вказана вся необхідна інформація про засіб: склад, призначення, застосування та застереження.

Під кришкою додатково знаходиться пластикова мембрана.

Склад насправді дуже багатий на усілякі цікавинки, виділю кратко вам найцікавіше:
🔹азіатська центела (загоює, регенерує та тонізує)
🔹олія шипшини (зволожує, живить, регенерує)
🔹пептиди (знімає подразнення)
🔹аскорбінова кислота (освітлює, зволожує та зміцнює капіляри)
🔹конопляна олія (пом'якшує та регенерує) 🔹пантенол (зволожує, загоює та розгладжує)
🔹цераміди (відновлюють ліпідний баланс шкіри, підвищують м'якість та еластичність)

🔹бісаболол (заспокоює, захищає та знімає запалення)
🔹гінкго білоба (антиоксидант, знімає набряки, підвищує пружність)
🔹вітамін Р (антиоксидант, зміцнює капіляри)
🔹алантоїн (зволожує, заспокоює та регенерує)
🔹лецитин/ліпіди та фосфоліпіди (відновлюють та зміцнюють захисний бар'єр)

Аромат косметичний, ненав'язливий, нагадує чимось аромат плодів оливи. На шкірі довго не залишається.

Колір
Маска бежевого кольору (як крем-брюле).

Текстура на перший погляд здається більш щільною, насправді ж вона доволі легенька і дуже добре розподіляється по шкірі (без зайвих зусиль) ⬇️

Оскільки цю маску не потрібно змивати (тобто вона йде як крем-маска), я наносила її зранку, або на ніч як звичайний крем, не якимось там товстим шаром.

Користувалася маскою 2-3 рази на тиждень, за потребою. Моїй комбі/проблемній шкірі, схильній до сухості в холодну пору року цього було достатньо. Частіше не використовую оскільки у складі є олійки.

Вона швидко поглинається, не залишаючи відчуття жирної, або липкої плівки.

🔹добре зволожує, пом'якшує та заспокоює шкіру

🔹підвищує її еластичність

🔹робить шкіру гладкою та шовковистою на дотик

🔹відновлює захисний бар'єр та захищає від подразників навколишнього середовища

Я помітила як з нею стали швидше проходити запалення. Як вона добре заспокоює шкіру коли є почервоніння (особливо після деяких глиняних масок). Моїй чутливій шкірі вона дуже добре підійшла. Я навіть в цей період перестала використовувати різні тканинні маски 🤔

Чому з цією маскою я на данний момент перестала використовувати тканинні маски?

🔹бо ця маска ефективно зволожує (та й не тільки) та дає накопичувальну дію

🔹містить більше корисних для шкіри компонентів і тримається на шкірі більше 20 хв, тим самим дає змогу краще проникнути корисним речовинам у шкіру

🔹економічна та вигідніша і виходить більш ефективна

🔹не потрібно возюкатися (знімати упаковку, клеїти маску, чекати на дію та потім знімати та змивати (хоча інколи це і подобається 😁)

Мені особисто вона задовольнила всі мої потреби. Результатом я задоволена і можу однозначно її радити 🥰

Дякую всім за увагу 🧡