A.

Двоетапне очищення шкіри з Uriage & La Roche Posay

Двоетапне очищення шкіри з Uriage & La Roche Posay

Якщо ви користуєтесь сонцезахисним засобом або макіяжем, то двоетапне очищення шкіри може бути для вас дуже корисним. Таке очищення шкіри є лагідним та не призводить до відчуття шкіри "чистої до скрипу", що дуже важливо для чутливої шкіри та при використанні активів.

I Етап - очищувач на олійній основі (або на основі бальзаму чи емульсії).

II Етап - очищувач на водній основі.

Для I етапу мені до вподоби використовувати засіб Uriage для зняття водостійкого макіяжу з очей - на суху шкіру обличчя та шиї. Засобом користуюсь понад 2 роки.

Його плюси:

  • рідка текстура, що швидко розчиняє сонцезахисний крем/макіяж без тертя;
  • після видалення засобу шкіра не жирна, а радше шовковиста;
  • не подразнює очі (що важливо мені як носію контактних лінз та користувачу ретиноїдів).

Його мінуси:

  • не зручне пакування, хотілося б дозатор для більш економного використання.

Для II етапу я використовую один із засобів від La Roche Posay: Toleriane Anti-Inconforts (або як він називається в деяких країнах Toleriane Gentle Cleanser) або Lipikar Syndent AP+. Обидва засоби мають текстуру крему-гелю, тобто забезпечують дуже лагідне очищення. Коли моя шкіра особливо реактивна, як от влітку, я надаю перевагу Toleriane Anti-Inconforts - це справді найлагідніший засіб для очищення. Lipikar Syndent AP+ можу застосовувати в холодні пори року на обличчі та шиї, в будь-яку пору року - чудово підходить для сухої шкіри всього тіла.

Плюси La Roche Posay Toleriane Anti-Inconforts:

  • найлагідніший очищувач, який я тестувала - ідеально для сухої шкіри обличчя та шиї;
  • підходить для подразненої шкіри;
  • великий об'єм та зручний дозатор.

Мінуси La Roche Posay Toleriane Anti-Inconforts:

  • для мене нема:).

Toleriane Anti-Inconforts користуюсь близько 2 років відколи дізналась про двоетапне очищення і після нахвалювання від дерматологів на Youtube. Дерматолог, якого я відвідувала, підтвердила, що це дуже гарний засіб в догляді:)

Плюси La Roche Posay Lipikar Syndent AP+:

  • лагідний очищувач;
  • підходить для сухої шкіри з акне в холодні пори року;
  • чудово очищує суху шкіру всього тіла без пересушення;
  • великий об'єм та зручний дозатор.

Мінуси La Roche Posay Lipikar Syndent AP+:

  • коли шкіра на обличчі подразнена або на дворі літо, цей засіб трохи сушить мою шкіру обличчя.

La Roche Posay Lipikar Syndent AP+ користуюсь близько 1 року. Моя суха шкіра на тілі нарешті не "стягнена" після душу, перестала користуватись звичайними гелями для душу.