falafelka01

Так ось ти яка косметика Rare Beauty

Так ось ти яка косметика Rare Beauty

Давно хотіла спробувати рум'яна Rare Beauty, нарешті добралась)) До речі, хто знає, чому в Україні так складно з зірковими брендами?

І так, маю тестер з 2 відтінками рум'ян і хайлайтерів. Рум'яна насичені, дуже пігментовані, якщо взяти забагато продукту, можна нафарбувати себе, кота, родичів по маминій лінії. Відтінок Joy — теплий, червоно оранжевий (кораловий), сподобався найбільше серед 4 продуктів. Можна використовувати в якості мультитаскера: на щоки, очі, як тінт для губ. Bliss — світлий рожевий, як бочок персика. Не зовсім звичний для мене колір, мій досвід з рум'янами не супер різноманітний, тому цей відтінок найсвітліший з усіх що довелось спробувати. Обидва відтінки близькі до натуральних кольорів природнього рум'янцю. На дотик відчуваються як шовковиста пудра, при чому пігмент довго залишається рухомим, поки не зовсім мені зрозуміло наскільки вони здатні самостійно зафіксуватись. Хайлайтери в бронзовому і рожевому відтінках золота. Знову ж не звичний для мене формат відтінків, я використовую щось з більшою кількісттю нейтрального білого блиску. Загальне враження на данний момент, що це класний формат для людей з хорошою шкірою, коли ви використовуєте легкий бб для вирівнювання тону і додаєте ці кремові продукти.

Продовжуємо спостереження.

Так ось ти яка косметика Rare Beauty
Так ось ти яка косметика Rare Beauty
Так ось ти яка косметика Rare Beauty
Так ось ти яка косметика Rare Beauty