Гала 💟 Ольга

Відновлювальний крем для чутливої шкіри MyIDi Red-Off Comfort Cream SPF 15

Відновлювальний крем для чутливої шкіри MyIDi Red-Off Comfort Cream SPF 15
Відновлювальний крем для чутливої шкіри MyIDi Red-Off Comfort Cream SPF 15
Відновлювальний крем для чутливої шкіри MyIDi Red-Off Comfort Cream SPF 15
Відновлювальний крем для чутливої шкіри MyIDi Red-Off Comfort Cream SPF 15

Як можна не захоплюватись виробником, який надає пробники? Та ще й такі, які вистачає на тиждень, це скарб!💞

Вперше я побаила бренд і подумала, що він дорогий. Але на Мейкапі він доволі досутпний і пробники надають можливість затестити без сильних втрат👍

Myidi - українська космецевтика, поєднання косметики та фармацевтики.

В них довгі склади, наповнені, можливо навіть занадто. Але я не хімік технолог, я дивлюсь склад і особливо уникаю алергенів та парфумів.

Спочатку взяла пробник - чудово, що він об'ємний і його вистачає нормально ознайомитись.

Далі особисті відчуття, такі як: комфорт на шкірі, чи вона дихає, защищена, зволожена - особливо влітку.

Призначення: відновлення, заспокоєння, захист від сонця
Тип шкіри: чутлива

Влітку цей крем показав себе, як заявлено в назві - комфортним. Має 15 СПФ, що допомагає не купувати окрему баночку. Для домашнього офісу - саме то.

Мені не сподобалось пакування. Вузька, висока баночка - завди падає на моїй поличці під раковиною, навіть органайзери не допомагають. Приходить крем в коробці, ширшій за баночку, яка внутрішньо має обмежувач/пустий простір, щоб ця баночка не хиталась. Чому не можна зробити маленьку широку і відповідну коробку - не ясно. 🤷‍♀️

Я помітила для себе, що це гарний захист шкіри. Засіб який не зробить гірше, але не омолодить, не загоїть висипи, не побачила саме відновлення, бо влітку його важко побачити коли ти вся як морозиво. Коли не до експериментів і хочеться скопійного , перевіренного крему - можна знов купити його, але ця падаюча баночка... всю гармонію збиває.😒